Linki do sobotniej kawy #123

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   224 views

Linki do sobotniej kawy #123

Aug 23, 2018 - kotkreator.pl - 19
Podstawowe wtyczki do WordPressa | cz.1 ⋆ KotKreator.pl

Podstawowe wtyczki do WordPressa - część 1 wpisu o najbardziej polecanych przez Kota wtyczkach, które warto zainstalować na swoim WordPressie.

Aug 24, 2018 - justynazienkiewicz.pl - 7
Przeniesienie bloga z WordPress.com na własną domenę i serwer – co z SEO?

Jak prawidłowo przenieść bloga z Wordpress.com na własną domenę i nie stracić ruchu z SEO? Zobacz, jak zrobić to dobrze!!

Aug 24, 2018 - dopracowani.pl - 27
3 (anty)sposoby pozyskania wartościowych klientów | Pracowity blog

Jak pozyskać klientów? Tego ci nie powiem. Bo nie sztuka pozyskać klienta, sztuka pozyskać tego właściwego. A jak to zrobić? O tym na pracowitym blogu.

Aug 25, 2018 - olagosciniak.pl - 41
Najładniejsze strony internetowe - strony główne - przykłady

Strona główna to wizytówka strony! Sprawdź, czym cechują się najładniejsze strony internetowe i od kogo warto wziąć przykład w tej kwestii.

Aug 25, 2018 - tosieoplaca.pl - 30
Co mówi o Tobie cennik usług? - To się opłaca!

Jeśli miałabym wskazać najtrudniejszą rzecz w pracy freelancera, to byłoby to wycenianie zleceń. Chyba nawet ich zdobywanie nie jest takie trudne, jak określenie za ile mogę podjąć się danej pracy. Tym bardziej, że to, jakie masz ceny, może wiele mówić o Tobie potencjalnemu klientowi.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także