Linki do sobotniej kawy #126

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   198 views

Linki do sobotniej kawy #126

Sep 10, 2018 - mamstartup.pl - 33
31 polskich podcastów, które powinien znać każdy przedsiębiorca - MamStartup

Podcasty stają się coraz popularniejszym źródłem wiedzy przedsiębiorców. Można słuchać ich w biegu, podczas jazdy samochodem czy wykonując czynności domowe lub biurowe. Przedstawiamy listę audycji, w których słuchacze znajdą solidną dawkę informacji o prowadzeniu firmy.

Sep 14, 2018 - kasiapszonicka.pl - 17
Krótka historia o odkładaniu na później. Jak wreszcie zacząć działać? - Kasia Pszonicka

O własnym biznesie marzyłam odkąd pamiętam. Nawet nie tyle marzyłam, co planowałam pod niego przyszłość. Nie miałam wątpliwości, że właśnie taki scenariusz jest mi pisany, więc krok po kroku go realizowałam.

Sep 14, 2018 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 13
5 lat poza etatem, czyli przemyślenia o drodze do wolności finansowej

Niełatwo było porzucić etat, ale się opłacało. Własna firma była drogą na skróty do wolności finansowej. Dziś przedstawiam kilka wniosków z tej drogi.

Sep 14, 2018 - and.co - 10
Remote Work & Digital Nomads Study 2018 - The Anywhere Workers

Remote work is becoming popular. This study shares the insights about the trend of digital nomads and remote working with data from thousands of people who live this trend today.

Sep 14, 2018 - inc.com - 9
Case Closed: Work-From-Home Is the World's Smartest Management Strategy | Inc.com

Research from Stanford and other sources reveals that working from home vastly increases productivity.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także