Linki do sobotniej kawy #128

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   3 votes   219 views

Linki do sobotniej kawy #128

Sep 25, 2018 - liczysiewynik.pl - 9
Jak czytać więcej książek? | Liczy się Wynik

Chcesz sprawnie zarządzać swoim zespołem? Marketing Twojej firmy leży i kwiczy, a Ty nie wiesz co z tym zrobić? Masz problem z rozplanowywaniem kolejnych zadań i wszystko wali Ci się na głowę?

Sep 26, 2018 - prowly.com - 14
Dane w content marketingu – jak o nich mówić, jak je czytać i jak je rozumieć? 5 wniosków po szkoleniu z Janiną Bąk

Jak mówić o danych w content marketingu? Łapcie pięć najważniejszych wniosków ze szkolenia Monday PR z Janiną Bąk, królową data storytellingu.

Sep 28, 2018 - robertmarczak.pl - 7
Optymalizacja konwersji dla startupów | Lead generation, marketing B2B i konsulting dla firm | Robert Marczak

Jak podejść do optymalizacji konwersji w startupie? Dowiedz się, co należy robić a czego unikać, rozpoczynając działania związane z CRO w startupie.

Sep 28, 2018 - kunzdesign.webflow.io - 35
Jak stworzyć treść na stronę internetową?

Kiedy wziąłem się na poważnie za projektowanie stron internetowych największym wyzwaniem było dla mnie i klienta stworzenie odpowiedniej treści. Przygotowałem krótki poradnik jak stworzyć treść, która umożliwi generowanie leadów i skuteczną sprzedaż Twoich usług lub produktów.

Sep 28, 2018 - marketingibiznes.pl - 23
44 w skali Beauforta: Jak przedwcześnie nie zatopić firmy [44 klasyczne błędy] | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także