Linki do sobotniej kawy #129

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   1 votes   240 views

Linki do sobotniej kawy #129

Oct 05, 2018 - posukcesnaszpilkach.pl - 31
Godzina dla Twojej firmy – co możesz zrobić, by usprawnić jej funkcjonowanie? | Po Sukces Na Szpilkach

W biznesie online działam już od 5 lat. Na początku, jak każdy przedsiębiorca, popełniałam sporo błędów i niejednokrotnie dojście do tego, dlaczego nie wszystko poszło zgodnie z planem zajmowało mi naprawdę dużo czasu. Jedną z rzeczy, których zrozumienie okazało się dla mnie kluczowe było to, że ogromny wpływ na funkcjonowanie mojej firmy paradoksalnie nie mają jakieś kluczowe działania, a to w jaki sposób spędzam i wykorzystuję każdy zwyczajny dzień roboczy! Zauważyłam, że jako przedsiębiorcy często poświęcamy mnóstwo czasu na działania, które nie do końca mają wpływ na nasze wyniki, natomiast bardzo mało uwagi poświęcamy, które owszem, nie są szczególnie ekscytujące, ale za to regularnie prowadzone zapewniają ogromne korzyści. Dziś chciałabym przekonać Cię, że planując swoje codzienne zadania warto pracować nie tylko w firmie, ale również nad firmą! Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł, a poznasz 10 działań, których realizacja nie zajmie Ci więcej niż godzinę, a znacznie usprawni funkcjonowanie Twojego biznesu!

Oct 05, 2018 - malawiejskafirma.pl - 16
Jak zrobić newsletter – na stronie, blogu, w sklepie internetowym

Newsletter – często namawiam Cię na blogu na prowadzenie marketingu w ten sposób. Ale jak zrobić taki newsletter? Jak wstawić go na stronę a później wysyłać maile? Tego jeszcze nie mówiłem. O tym będzie mowa w poniższym artykule.

Oct 05, 2018 - landingi.com - 14
Landing page z niską konwersją- sprawdź, czy to nie wina treści | Landingi

Jeden sprawdzony przepis na efektywny landing page? Jeśli ktoś twierdzi, że go zna – kłamie. Wiemy jedynie, jakie metody niejednokrotnie okazały się skuteczne, a jakie rozwiązania nie działają na pewno. Dzisiaj prześledzimy więc cały proces tworzenia tekstu sprzedażowego. Dla tych, którzy chcą tylko zoptymalizować stronę i dla tych, którzy muszą zmierzyć się z napisaniem tekstu marketingowego od początku. Niezależnie, w której jesteś grupie, sprawdź, czego możesz spróbować, a czego raczej nie powinieneś robić na drodze do osiągnięcia wysokiej konwersji. A później testuj, testuj i… testuj.

Oct 05, 2018 - znakitowarowe-blog.pl - 4
Śmierć właściciela firmy a prawa do marki. Problem sukcesji przedsiębiorstw.

Mówi się, że w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Posłuchaj co dzieje się z firmą, kiedy umiera jej właściciel oraz czym jest sukcesja.

Oct 05, 2018 - managerkaumow.pl - 12
Jak naruszono mój wizerunek i co z tym zrobiłam? - Managerka Umów

Jak naruszono mój wizerunek. Wizerunek to dobro osobiste i podlega ochronie prawnej. Wiele osób, działając w sieci myśli, że może “pożyczyć” sobie bezkarnie

6

Jak tworzyć bazę słów kluczowych do tekstów - analiza www #006

Oct 05, 2018 - youtube.com - 19
Jak tworzyć bazę słów kluczowych do tekstów - analiza www #006

W analizie e-commerce znajdziecie tematy: - Jak tworzyć bazę słów kluczowych do tekstów na stronie / artykułów na blogu. - Dlaczego warto sprawdzać w jakich ...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także