Linki do sobotniej kawy #130

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   213 views

Linki do sobotniej kawy #130

Oct 10, 2018 - liczysiewynik.pl - 11
19 powodów, dla których powinieneś wprowadzić procedury w swojej firmie | Liczy się Wynik

Jestem przekonany, że po jego lekturze dojdziesz do wniosków, że potrzebujesz w swojej firmie standaryzacji, czyli procesów, procedur i instrukcji.

Oct 11, 2018 - marketingibiznes.pl - 8
"Dziwne, u nich działa" - poradnik sprawnej komunikacji na linii marketing-dział IT | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Oct 13, 2018 - maciejwojtas.pl - 19
Jak zdobyć serce klienta i nawiązać dłuuuugą współpracę?

Na początek trzy żelazne zasady, bez których nie ma co liczyć na sukces. 1) Łatwiej jest utrzymać starego klienta, niż znaleźć nowego To zasada, której powtarzać nie trzeba. Nie będę przytaczał żadnych procentów, bo ich nie pamiętam, ale prawdą jest, że zdobycie nowego klienta jest wielokrotnie bardziej kosztowne od

Oct 15, 2018 - linkedin.com - 35
7 małych kroków, które pomogły mi usprawnić moją codzienną pracę

Ostatnio Piotr Nabielec zaprosił mnie do swojego cyklu spotkań z CEO/CTO firm IT, w którym opowiadaliśmy o tym jak pracujemy. Ja podzieliłam się wskazówkami "Jak przejść z „working hard” na „working smart”, natomiast dziś chciałabym ten temat nieco rozszerzyć i przedstawić kilka praktyk, które pozwo

Oct 20, 2018 - geekcat.pl - 37
Od czego zacząć blogowanie? 9 rzeczy o których musisz pomyśleć, zanim założysz blog

Od czego zacząć blogowanie? Sprawdź 9 rzeczy, które wpomogą Ci wystartować z blogiem i lepiej zaplanować plan działania na blogu.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także