Linki do sobotniej kawy #133

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   207 views

Linki do sobotniej kawy #133

Nov 08, 2018 - steemit.com - 4
Steemit logo

Steemit is a social media platform where everyone gets paid for creating and curating content. It leverages a robust digital points system (Steem) for digital rewards.

Nov 08, 2018 - tosieoplaca.pl - 22
17 sposobów, żeby znaleźć czas na biznes po godzinach - To się opłaca!

Marzy Ci się własny biznes, rozkręcony po godzinach? Wiem, trudno znaleźć na to czas, ale spróbujmy. Oto garść pomysłów na to, jak znaleźć czas na rozkręcenie własnej firmy na boku.

Nov 10, 2018 - urszula-phelep.com - 21
Jak zarabiać z bloga: 10 sposobów na przekształcenie bloga w biznes - Urszula Marketing

Jak zarabiać z bloga: 10 sposobów na przekształcenie bloga w biznes, rzucenia nielubianego etatu i życia ze swojej pasji do pisania.

Nov 10, 2018 - zdalnyninja.pl - 23
Jak szukać zleceń jako freelancer? - Zdalny Ninja

Jesteś freelancerem? Szukasz dodatkowych zleceń? Chcesz zacząć zarabiać przez internet? W artykule znajdziesz cała naszą wiedzę, na temat pracy online.

Nov 10, 2018 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 7
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy-startupu? – czyli jak nie oddać się za bezcen funduszom VC

Początkujące firmy często cierpią na brak pieniędzy. Niektóre wyprzedają się za drobne zewnętrznym inwestorom. Podpowiadam, jak tego tego uniknąć.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także