Linki do sobotniej kawy #134

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   207 views

Linki do sobotniej kawy #134

Nov 16, 2018 - elementor.com - 5
How to Create a WordPress Restaurant Website - Elementor

A website is an essential marketing tool for restaurants, but launching one is not easy. In this post, we’ll walk you through the building of a restaurant website with Elementor​, step by step.

Nov 16, 2018 - tekstowni.pl - 13
Jak pisać, żeby sprzedać? 3 historie ze wspólnym morałem • Tekstowni.pl

Jak pisać teksty sprzedażowe? Jeśli wciąż tego nie wiesz, czas to zmienić. Poznaj sztuczki sprzedażowe legend copywritingu.

Nov 16, 2018 - copyforcorpo.pl - 25
Jak napisać tekst na stronę O mnie i uzyskać efekt WOW? – Copy for Corpo Copywriter Agata Adamczewska

Strona O mnie to dobre miejsce do tego, by dać się poznać klientom i zrobić na nich świetne, pierwsze wrażenie. To rodzaj przedstawienia się, które w zwięzły sposób przekazuje o nas wszystko, co najważniejsze. Jak jednak zabrać się do napisania tekstu bio, gdy dopada nas blokada? Pokażę Ci, jak w kilku krokach przygotować treść do sekcji O mnie, która wzbudzi zaufanie i sprawi, że klienci nie będą mieli wątpliwości, że warto nawiązać z Tobą współpracę.

Nov 16, 2018 - kobiecafirma.pl - 16
Działalność nierejestrowa (nierejestrowana) – Kobieca Firma

Od 30.04.2018 r. obowiązuje w naszym systemie prawnym ustawa Prawo Przedsiębiorców, która wprowadziła instytucję działalności nierejestrowej nazywanej też często działalnością nierejestrowaną.

Nov 16, 2018 - dopracowani.pl - 23
20 błędów najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców

Choćbym szerzyła dobre, biznesowe praktyki to największym zainteresowaniem i tak cieszą się te treści, które dotyczą błędów, wpadek i niepowodzeń. Oto one.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także