Linki do sobotniej kawy #91

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   2 votes   268 views

Linki do sobotniej kawy #91

Oct 27, 2017 - olagosciniak.pl - 45
Jak zarobić w tydzień 26 000 zł? - case study sprzedaży kursu online!

Zastanawiasz się jak zarobić na kursach online? Przeczytaj case study mojego kursu, w którym znajdziesz wskazówki przydatne do promocji produktów w sieci!

Oct 27, 2017 - agnieszkafiuk.pl - 20
Jak zbierać leady na Facebooku - Agnieszka Fiuk - zacznij pisać bloga

Jak zbierać leady na Facebooku to temat dzisiejszego wpisu i tutorialu, na którym pokazuję, jak przygotować formularz zbierający leady na Facebooku.

Oct 27, 2017 - dworzynska.com - 20
Multitasking rujnuje mi życie... - Dworzynska.com

Multitasking rujnuje mi życie, dlatego mówię mu głośno NIE! Niech żyje monotasking i sztuka kończenia, które jest równie ważna co sztuka rozpoczynania.

Oct 27, 2017 - martaidczak.com - 27
JAK STWORZYĆ DOBRY NEWSLETTER - WSKAZÓWKI

Kilkanaście wskazówek do tego, jak powinien wyglądać Twój newsletter. Analiza newslettera krok po kroku. Przeczytaj o tym, jak tworzyć newsletter.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także