Linki do sobotniej kawy #92

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   7 votes   247 views

Linki do sobotniej kawy #92

Nov 03, 2017 - olagosciniak.pl - 16
Jak sprzedać kurs online - poznaj moich 8 sposobów na promocję!

Sprawdź, jak sprzedać kurs online. Przedstawiam 8 skutecznych sposobów na promocję, które zawsze się sprawdzają - krok,po kroku.

Nov 03, 2017 - hashtagstory.pl - 22
Jak wykorzystać design thinking do budowania własnej marki

Znajdziesz tu subiektywną listę najbardziej przydatnych narzędzi design thinking, jakie wykorzystuję w etapie empatii do budowania marki.

Nov 03, 2017 - youtube.com - 6
How to Stop Worrying & Stressing

Few tips on how to deal with stress and worry. Probably my most personal video yet. For 3 years I had a huge problem with sleeping. I worried about our compa...

Nov 03, 2017 - posukcesnaszpilkach.pl - 18
Jak poradzić sobie z obiekcjami klientów odnośnie ceny nie obniżając jej? | Po Sukces Na Szpilkach

Co zrobić, gdy klient mówi, że jest za drogo? Jak przekonać go, że nasz produkt jest naprawdę warty swojej ceny? Oto kilka sprawdzonych sposobów!

Nov 03, 2017 - martaidczak.com - 18
STORYTELLING JAKO NARZĘDZIE DO BUDOWANIA SILNYCH MAREK

O tym czym jest storytelling, dlaczego wykorzystuje się storytelling do budowania silnych marek. Jak storytelling wpływa na odbiorcę Twojej marki.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także