Linki do sobotniej kawy #97

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   197 views

Linki do sobotniej kawy #97

Dec 08, 2017 - prettywelldone.pl - 21
CZY PRACA NA SWOIM JEST ŁATWIEJSZA OD PRACY NA ETACIE? - Pretty Well Done!

Wiele osób pracujących na etacie marzy o tym, by być swoim szefem, założyć działalność, uniezależnić się. Czy rzeczywiście praca na swoim to same zalety?

Dec 08, 2017 - malawielkafirma.pl - 12
Boksy subskrypcyjne. Jak wejść w ten biznes i na nim zarobić

Czy boksy subskrypcyjne to dobry pomysł na biznes? Dowiedz się, jakie produkty można sprzedawać w ten sposób i jakich błędów należy się wystrzegać.

Dec 08, 2017 - urszula-phelep.com - 23
Info-produkt: 5 rzeczy do zrobienia zanim zaczniesz go tworzyć - Urszula Marketing

Info-produkt, to elektroniczny produkt, który sprzedajesz lub dajesz bezpłatnie swoim klientom/czytelnikom. Co należy zrobić zanim go wypuścisz w świat?

Dec 08, 2017 - cyfrowinomadzi.pl - 18
Toksyczny klient – jak sobie z nim radzić? – Cyfrowi Nomadzi

Czy przypominasz sobie sytuację, w której współpraca z lekko uciążliwym klientem, albo nawet z dobrze zapowiadającym się klientem, przerodziła się w toksyczną? Sytuację, w której do pewnego momentu wszystko zapowiadało się dobrze, by w pewnym momencie klient zaczął wysuwać kolejne i kolejne oczekiwania?

Dec 08, 2017 - margoleads.com - 16
Jak wyceniać pracę w branży kreatywnej? - Wywiad z Jackiem Kłosińskim - Margo Leads

W wywiadzie Jacek Kłosiński opowie o tym, jak wyceniać pracę w branży kreatywnej. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile kosztuje jedna godzina Twojej pracy, ten odcinek jest lekturą nr 1 dla Ciebie. Od ponad 10 lat Jacek Kłosiński jest aktywny w branży kreatywnej – najpierw jak freelancer projektował graficzną szatę stron internetowych, później – w roli współzałożyciela agencji brandingowej. Aktualnie prowadzi szkolenia z zakresu produktywności i nie tylko.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także