Linki do sobotniej kawy #98

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   265 views

Linki do kawy #98

Dec 09, 2017 - urszula-phelep.com - 17
Instagram Stories – dlaczego warto i jak ich używać jako biznes (pełny przewodnik – część 1) - Urszula Marketing

Nie sądzę. Jednak sprytnie wykorzystał funkcję tego ostatniego do tworzenia krótkich filmów i wstawiania zdjęć, które znikają po 24 godzinach. To był strzał w dziesiątkę ze strony Instagramu, bowiem od lata 2016 roku prawie połowa profili na Snapchacie przestała używać Stories na rzecz tych u konkurencji.

Dec 12, 2017 - arturjablonski.com - 9
Jak pobrać film z Facebooka? Oto 3 sprawdzone metody! - ArturJablonski.com

Zastanawiasz się, jak pobrać film z Facebooka? A może próbowałeś zrobić to samodzielnie (bez skutku) lub słyszałeś, że to niemożliwe. Da się to zrobić!

Dec 13, 2017 - jcd.pl - 18
Czy powinno się justować teksty na stronach internetowych?

Czy powinno się justować teksty na stronach internetowych?

Dec 13, 2017 - whysosocial.pl - 29
Trendy w social media na 2018 - Why so social

Posted by
Artur Roguski

           on
           12/10/2017
           in

Social media

           |

            Comments : 
            0
Dec 14, 2017 - paniswojegoczasu.pl - 19
Błędy, które popełniasz przy realizowaniu celów - PANI SWOJEGO CZASUPANI SWOJEGO CZASU

Fakt, że popełniamy błędy, jest naturalny, choć wiele osób niestety o tym zapomina.A przecież każdy błąd przybliża Cię do Twojego celu.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także