Share Week 2017 – blogi, które polecam

W tamtym roku jakoś przegapiłam termin, ale w tym roku postanowiłam wziąć udział. Jest to mój pierwszy Share Week 🙂 O co tu chodzi ? Otóż całą zabawę wymyślił Andrzej Tucholski i polega to na tym, że każdy bloger, który bierze udział w akcji, poleca 3 innych blogerów na swojej stronie.

Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ

 

Uważam, że pomysł jest świetny, ponieważ każdy kto bloguje, na pewno inspiruje się w jakimś stopniu innymi blogami – czy to pod kątem wyglądu bloga lub treści, czy pod kątem konsekwencji autora w rozwoju. Jakby nie było – oglądanie innych blogów daje kopniaka do działania z własnym blogiem. Nie byłoby mojego bloga, gdybym nie przeczytała wcześniej kilku innych blogów i nie zobaczyła, że to faktycznie ma sens. Ja zawsze chętnie wpadam zarówno na blogi, które znam od dawna, jak i na zupełnie nowe blogi. Lubię czytać opinie innych blogerów w różnych tematach, które mnie interesują, a także lubię obserwować jak rozwijają się znajomi, którzy mają swoje blogi. Nie mówiąc o tym, że na blogach jest też pełno wartościowej wiedzy, którą można wykorzystać czy to w rozwoju własnego bloga czy w biznesie. Dlatego też bardzo chętnie biorę udział w tegorocznej akcji.

 

Oto 3 moje ulubione blogi:

 

Chyba najbardziej wartościowy blog marketingowy w sieci. Artur Jabłoński wkłada całe swoje serce  w każdy wpis i dzięki temu wszystkie one zawierają same konkrety, poparte praktyką Artura. Wiele wartościowych porad, m.in. jak tworzyć kampanie reklamowe na Facebooku, jak pisać teksty na strony itp. – wszystko opatrzone przykładami i obrazkami oraz napisane w prostej, zrozumiałej formie. Do tego wszystkiego Artur od czasu do czasu tworzy też bezpłatne webinary, na których można dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeśli chcesz się nauczyć czegoś o marketingu, to zdecydowanie od tego bloga powinieneś zacząć.

 

Blog Jacka Kłosińskiego o kreatywnej pracy. Mnóstwo fajnych porad o tym, jak rozwijać kreatywność, jak znaleźć więcej czasu na swoje pomysły, a także o budowaniu marki i projektowaniu graficznym. Wszystko w bardzo eleganckiej, minimalistycznej oprawie graficznej.

 

Blog Wojtka Wawrzaka, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Prawnik kreatywnych – tak mówi o sobie. Jego blog to zbiór rozmaitych zagadnień prawnych z branży kreatywnej. Ale co trzeba koniecznie powiedzieć, są one opisane w bardzo przyjaznej formie. Nie ma tu typowej sztywnej, prawniczej mowy. Dzięki Wojtkowi dowiesz się, jak zarejestrować się w GIODO, jak legalnie sprzedawać kursy online albo o czym musisz pamiętać, zakładając swój sklep internetowy.

 

Oczywiście blogów, które czytam, jest więcej, ale założenie było, aby przedstawić 3 najlepsze, toteż takie się tu znalazły. Zachęcam wszystkich blogerów do wzięcia udziału w tej akcji – pokazujemy sobie w ten sposób, że to, co robimy ma sens!

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także