O blogu

Witaj, nazywam się Monika Loryńska, a tematem przewodnim bloga rozterkistartuperki.pl są przedsiębiorczość i rozwój osobisty. Są to tematy, którymi się interesuję i które mocno praktykuję. Mam już trochę w tym doświadczenia, więc mogę się nim podzielić – od 9 lat prowadzę swoją firmę, jest to agencja marketingowa www.pixelpr.net. Oprócz tego mam też drugi projekt – platformę crowdfundingową www.ideowi.pl, gdzie można zbierać pieniądze na pomysły biznesowe.

Przedsiębiorczość mam we krwi – non stop wpadam na jakieś szalone pomysły i chcę zakładać kolejny biznes. Oczywiście zaraz potem rozsądek sprowadza mnie na ziemię, no bo przecież trzeba liczyć też siły na zamiary. Ale wszystkie pomysły skrzętnie notuję i zostawiam sobie na później – kto wie, może je jeszcze wykorzystam?

Moim celem życiowym jest uzyskanie całkowitej wolności finansowej tzn. dojście do takiego etapu, kiedy będę mogła wybrać, czy w tym miesiącu biorę urlop i jadę w podróż życia czy pracuję. Taka można powiedzieć, wcześniejsza emerytura 🙂 Marzy mi się wyprowadzka na wieś i hodowanie własnych, ekologicznych warzyw oraz regularne podróżowanie po świecie. Czy mi się to wszystko uda – dowiecie się z bloga.

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Oprócz tego poruszam również tematy zdrowia tj. odżywiania oraz profilaktyki chorób. Oczywiście lekarzem nie jestem, ale nie bywam również pacjentem. Wszelkie dolegliwości leczę sama (a mam ich niewiele bo rzadko choruję), więc mogę się pochwalić pewnymi sukcesami. Jestem na maxa zakręcona na punkcie naturalnych metod leczenia chorób i ich zapobiegania. Do lekarza pójdę tylko wtedy, jak już naprawdę nie będę umiała sobie poradzić – bo niestety w lekarzy ani leki farmaceutyczne nie wierzę.

Bloga piszę na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń, a także na podstawie rozmów z ludźmi i dyskusji w Internecie (np. często pojawiające się pytania, na które znam odpowiedź). Celem tego bloga jest przekazanie Ci konkretnej, merytorycznej wiedzy i narzędzi do tego, abyś mógł poprawić swój biznes i jakość swojego życia.

 

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu porady:

 • jak rozwijać swoją firmę i jak szukać klientów
 • jak znaleźć dodatkowe źródła dochodu
 • jak radzić sobie z różnymi problemami w biznesie
 • jak tanio podróżować lub kupować różne rzeczy
 • jak wyleczyć w prosty sposób różne dolegliwości i jak zadbać o zdrowie
 • jak zrobić różne fajne rzeczy za pomocą ciekawych narzędzi, dostępnych online
 • jak zorganizować swój czas, aby mieć go więcej
 • jak się zmotywować do pracy

 

Tutaj dowiesz się więcej o mnie:

 

Dlaczego to robię:

 • czasem znajomi proszą mnie o różne rady związane z marketingiem, prowadzeniem biznesu, blogowaniem i często muszę to samo po kilka razy mówić, spisanie tego w formie wpisów bardzo ułatwi mi takie rozmowy, a poza tym będą mogły z tego również skorzystać inne, zupełnie obce osoby, które trafią na mój blog
 • przez 9 lat prowadzenia firmy miałam zarówno te gorsze, jak i lepsze momenty i myślę, że jestem w stanie przekazać czytelnikom pożyteczne porady na bazie własnych doświadczeń
 • są rzeczy, o których ciężko rozmawia mi się z niektórymi ludźmi w moim otoczeniu (jak np. zdrowie), a wiem, że w Polsce jest sporo osób zainteresowanych tą tematyką, dlatego myślę, że blog jest dobrym miejscem by o tym rozmawiać
 • poprzez pisanie bloga chcę ćwiczyć pisanie i być w tym coraz lepszą
 • liczę na nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów, które zaprocentują ciekawymi rozmowami i wpisami na blogu, a być może nawet współpracą

 

Uwaga! Treści na tym blogu są wyłącznie moimi osobistymi poglądami, w żadnym wypadku nie oznacza, że sprawdzą się one również u Ciebie. Wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność. Nie jestem ekspertem w każdym temacie – wszystko, o czym piszę, jest oparte wyłącznie o moje własne doświadczenia. Jeśli uda Ci się w jakiś sposób z tego skorzystać, to będzie mnie to bardzo cieszyć 🙂

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.