Linki do kawy #100 – odcinek jubileuszowy!

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

Ale dzisiaj jest edycja jubileuszowa, ponieważ dzisiejszy odcinek ma numer 100. Niezła okazja, by z hukiem zakończyć ten rok, prawda? Dokładnie przez rok i 11 miesięcy, regularnie tydzień w tydzień publikowałam kolejne odcinki z serii Linki do kawy. Z tygodnia na tydzień były one coraz bardziej kojarzone i docierało do mnie coraz więcej sygnałów, że czytelnicy czekają na kolejne Linki. Okazało się, że Linki nawet przeglądane są przez bardzo znanych blogerów, których sama podziwiam i obserwuję. Bardzo mnie to cieszyło i motywowało do dalszej kontynuacji serii. Może brzmię trochę nostalgicznie i tak, jakbym chciała powiedzieć, że to koniec tej serii, ale nie, nic takiego – od Nowego Roku linki nadal będą publikowane 🙂 Być może zrobię sobie krótką przerwę, aby przemyśleć formułę, ale o tym jeszcze napiszę na FanPage’u. Lecz dzisiaj mam dla Ciebie niespodziankę – z okazji jubileuszu, postanowiłam zaprosić do współpracy kilka fantastycznych osób, których artykuły często pojawiały się w Linkach. Osoby te przekazały mi trochę upominków i kuponów do rozdania wśród moich czytelników. A więc ogłaszam konkurs 🙂

A do wygrania:

oraz UWAGA, platforma do tworzenia kursów online na WordPressie, WP Idea o wartości 997 złotych, (pakiet START), z której korzysta wielu znanych blogerów, m.in. Michał Szafrański, Jason Hunt, Bartek Popiel i Ola Budzyńska.

 

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie: Jakie ciekawe cele biznesowe/zawodowe udało Ci się osiągnąć w ubiegłym roku? I napisać, którą nagrodę wybierasz. Tak, możesz sobie wybrać nagrodę, dlatego, że zależało nam na tym, aby ludzie rzeczywiście korzystali z nagród 🙂

Konkurs trwa do soboty, 6 stycznia 2018.

Spośród odpowiedzi wybiorę osoby, które otrzymają te nagrody i wyniki ogłoszę w poniedziałek, 8 stycznia 2018 roku – będą opublikowane tutaj, po prostu wyedytuję wpis.

 

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

 

Ale to nie wszystko 🙂 Oprócz nagród, mam dla Was też różnego rodzaju kody rabatowe do wykorzystania:

  • Wojciech Wawrzak zaoferował 20% na swoje produkty elektroniczne, kod to “dokawy” (do wykorzystania do 12 stycznia 2018 roku)
  • Katarzyna Głąb przekazała kod na 20% rabatu na jej miesięczny program, w trakcie którego krok po kroku można ułożyć ścieżkę swojego klienta. Kod to “POSUKCES” Tutaj więcej informacji
  • Ola Gościniak przekazała mi kod uprawniający do 20% rabatu na jej kursy online dotyczące WordPressa, Google Analytics i SEO. Kod to “RozterkiStartuperki.pl” i jest ważny do końca stycznia 2018 r.

 

Korzystajcie śmiało 🙂

 

EDYCJA 8.01.2018

Nagrody otrzymują:

Olga Stiefel-Brzezinska
Ewelina Cichowska
Katarzyna Wiekiera
Anna Wolska-de Keijzer
Dominik Koper
Anna Walczak
Master of Disaster
Aneta Beza
Olga Janaszek – Serafin
Katarzyna Elżbieta Mikrut
Lidia (Inspirujące mamy)
Monika Extrano
Radosław Salak
Karolina Malicka

Gratuluję i proszę wszystkie wymienione osoby o podanie mi adresu do wysyłki pod adresem mailowym: kontakt@rozterkistartuperki.pl

 

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   1.66k views

Linki do kawy #100

Dec 29, 2017 - tosieoplaca.pl - 38
Decyzja o rezygnacji - To się opłaca!

Jest jedno piekielnie ważne pytanie, które warto sobie zadać na przełomie roku. A właściwie to w każdej innej chwili też warto. To pytanie pomoże Ci ruszyć z miejsca, niezależnie od tego, czym się zajmujesz.

Dec 29, 2017 - malawielkafirma.pl - 30
Porządkowanie myślenia i otoczenia. Jak osiągać cele, gdy cały świat mi przeszkadza

Jak osiągać zamierzone cele, w momencie, gdy cały świat nam przeszkadza. Czy robienie porządków w głowie jest do tego niezbędne?

Dec 29, 2017 - paniswojegoczasu.pl - 21
JAK REALIZOWAĆ CELE - 3 WYWIADY Z KOBIETAMI - RAKIETAMI - PANI SWOJEGO CZASUPANI SWOJEGO CZASU

W zeszłym tygodniu pisałam Wam o błędach, przez które nie realizujemy swoich celów, w tym tygodniu mam dla Was prawdziwą gratkę: przepytałam 3 kobiety rakiety, aby dowiedzieć się, w jaki sposób podchodzą do planowania i realizowania celów.

Dec 29, 2017 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 4
WNOP 112: Jak negocjować podwyżkę pensji (lub awans) i jak przygotować się do rozmowy z szefem – radzi Wojtek Woźniczka

Podwyżka wynagrodzenia - o tym marzy prawie każdy. Mało kto jednak rzetelnie szykuje grunt do rozmowy z szefem. Dobre przygotowanie to podstawa.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także