Linki do sobotniej kawy #99

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   423 views

Linki do sobotniej kawy #99

Dec 18, 2017 - tosieoplaca.pl - 42
5 wskazówek jak wprowadzić freelance na wyższy poziom w 2018 - To się opłaca!

Nie masz pojęcia, jak żałuję, że 8 lat temu, gdy zaczynałam pracę jako freelancer nie było polskich blogów na ten temat (i nie przyszło mi do głowy, żeby szukać amerykańskich). Nie popełniłabym mnóstwa błędów i pewnie kilka razy szybciej doszłabym do momentu, w którym nie musiałam brać każdego bieda-zlecenia, żeby się utrzymać.

Dec 18, 2017 - cyfrowinomadzi.pl - 30
10 darmowych sposobów na milion bezcennych przygód na całym świecie – Cyfrowi Nomadzi

Podoba Ci się ten pomysł? Mam nadzieję, że tak, bo plusów jest bardzo wiele: możesz robić coś całkowicie nowego i ekscytującego, możesz dzielić swoją przygodę z interesującymi ludźmi, możesz się czegoś nauczyć, możesz wykorzystać swoją wiedzę, możesz zrobić coś dobrego dla świata, możesz nauczyć się nowego języka i poznać daną kulturę od kuchni, możesz szeroko otworzyć oczy i powiedzieć “Wow!”.

Dec 18, 2017 - maciejwojtas.pl - 33
Jak stworzyć najbardziej angażującą grupę na Facebooku? [CASE STUDY]

W czerwcu założyłem grupę przeznaczoną dla obecnych i przyszłych blogerów. Trochę dla żartu, trochę dla sprawdzenia się w nowej roli. Absolutnie jednak nie

Dec 22, 2017 - prakreacja.pl - 18
42 pytania dotyczące sprzedaży przez Internet | praKreacja.pl

Kliknij i poznaj odpowiedzi na 42 realne pytania dotyczące problemów prawnych związanych ze sprzedażą przez Internet. Wartościowy materiał dla Ciebie.

Dec 22, 2017 - landingi.com - 37
8 landing page z 2017 roku, które zasługują na Twoją uwagę | Landingi

Zobacz 8 przykładów stron docelowych z 2017 roku, które pomogą Ci osiągnąć lepsze rezultaty kampanii reklamowych w 2018 roku!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także