Linki do sobotniej kawy #20

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   215 views

Linki do sobotniej kawy #20

May 14, 2016 - opydo.pl - 18
Drogi blogerze, pomóż proszę. A spróbuj tylko odmówić… / Paweł Opydo

Fundacja charytatywna poprosiła blogerkę o współpracę. Blogerka wyceniła to jak reklamę, a fundacja wolała nie płacić. Myślicie, że rozeszli się w spokoju i

May 14, 2016 - pawelbielecki.in - 18
Work-life balance nie istnieje - Paweł Bielecki

Jeden z kolegów z branży kreatywnej powiedział mi niedawno, że muszę odkryć swój work-life balance, bo najwyraźniej zarzynam się w pracy, skoro potrafię odpisać na maila o 2. lub 3. w nocy.

May 14, 2016 - annagorecka.eu - 16
8 faktów o self-employed w Anglii. Moje doświadczenia z firmą w UK. - Anna Górecka

Czym różni się prowadzenie działalności w Polsce a w Anglii. Co mnie zaskoczyło w pierwszych miesiącach funkcjonowania mojej firmy.

May 14, 2016 - agnieszkamaciag.pl - 16
Co się dzieje z homeopatią (i innymi naturalnymi metodami leczenia) w naszym kraju?

Zupełnie przypadkiem usłyszałam dzisiaj w programie 1 Polskiego Radia przedziwną wypowiedź dziennikarza, przeczytaną z kartki. Nie słyszałam jej od początku, więc nie wiem jaki był jej kontekst, w każdym razie to co usłyszałam spowodowało, że stanęłam w miejscu z szeroko otwartymi ustami i zaniemówiłam.

May 14, 2016 - youtube.com - 15
Prawda o raku - epizod 5 - napisy PL [Zęby, toksyczne szczepionki, homeopatia i emocje]

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się zębom, amalgamatowym wypełnieniom, fluorkowi, toksycznym szczepionkom, homeopatii oraz potędze emocji. Co zrobić, jeśli ...

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także