Współpraca

Blog rozterkistartuperki.pl to blog skierowany przede wszystkim do młodych ludzi (20-35), którzy są na początku swojej drogi zawodowej lub w trakcie dużych zmian. Oraz dla tych, którzy są trochę zagubieni i szukają motywacji do dalszego działania.

Jestem otwarta na propozycje współpracy, przy czym ewentualna tematyka wpisów sponsorowanych musi być zgodna z założeniami bloga i muszę być do niej w 100% przekonana.

Co powinieneś wiedzieć:

  • nie zgadzam się na publikację banerów reklamowych (chcę, aby mój blog był wolny od reklam, które przeszkadzają w odbiorze treści)
  • nie będę pisać o rzeczach, które w mojej opinii są niezgodne z moimi poglądami (dla mnie ważna jest przede wszystkim wiarygodność i jakość treści)
  • wystawiam faktury VAT

Ile to kosztuje?

Stawki za współpracę wyceniane są indywidualnie, w zalezności od tego, co dokładnie będzie moim zadaniem i ile czasu miałoby mi to zająć

Chcesz umieścić swój artykuł gościnnie na moim blogu?

Napisz do mnie, z chęcią umieszczam materiały podsyłane przez innych blogerów, o ile oczywiście mieszczą się w ramach tematyki bloga. Jeśli masz ciekawą historię do opowiedzenia albo wskazówki bazujące na własnych doświadczeniach, z chęcią o nich przeczytam i je opublikuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Tu możesz mnie znaleźć

Faceboook / Instagram / Pinterest / Twitter

Kontakt ze mną

kontakt @ rozterkistartuperki.pl