Linki do sobotniej kawy #96

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   220 views

Linki do sobotniej kawy #96

1

Udostępnianie swoich projektów w portfolio - problem i rozwiązanie | Okiem prawnika #25

Dec 01, 2017 - youtube.com - 7
Udostępnianie swoich projektów w portfolio - problem i rozwiązanie | Okiem prawnika #25

Opowiadam dzisiaj o tym, dlaczego możesz i dlaczego nie możesz udostępniać własnych prac w swoim własnym portfolio. Korzystanie z utworów bez zgody ich autor...

Dec 01, 2017 - urszula-phelep.com - 17
6 powodów dlaczego warto założyć grupę na Facebooku dla twojej działalności biznesowej lub blogowej

6 powodów dlaczego warto założyć grupę na Facebooku dla twojej działalności biznesowej lub blogowej

Dec 01, 2017 - malawielkafirma.pl - 14
Google Analytics to dużo więcej niż statystyki strony internetowej. To kopalnia wiedzy o klientach!

Masz do dyspozycji darmowe narzędzie, które pozwala poznać ci twoich klientów, zobaczyć kim są, jak zachowują się na twojej stronie. Znasz Google Analytics?

Dec 01, 2017 - facebook.com - 4
"Dzisiejszym gościem #MariuszLodygaShow... - sprawny.marketing

"Dzisiejszym gościem #MariuszLodygaShow jest Tomasz Palak , z którym Mariusz rozmawia o RODO i czy należy się go bać w nadchodzącym 2018 roku

Dec 01, 2017 - posukcesnaszpilkach.pl - 26
Jak zamienić odbiorców w płacących klientów, dzięki dawaniu wartości? | Po Sukces Na Szpilkach

Zastanawiasz się, jak zamienić odbiorców w płacących klientów, którzy staną się częścią Twojej marki? W artykule przedstawiam Ci najlepszy, możliwy sposób!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także