Linki do sobotniej kawy #137

Zazwyczaj w sobotę o 9, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   2 votes   490 views

Linki do sobotniej kawy #137

Dec 08, 2018 - zdalnyninja.pl - 41
Praca z domu? Ja bym tak nie mógł! - 7 miejsc do pracy zdalnej o których nie miałeś pojęcia - Zdalny Ninja

Siedzę sobie ze znajomymi w knajpie. Kilka osób, których jeszcze nie znam, zainteresowanych moimi opowieściami z podróży, chce wiedzieć więcej o pracy zdalnej. Opowiadam im zatem, jak to wygląda – że nasza firma nie ma biura, komunikujemy się przez internet, itd.

Dec 06, 2018 - szymonslowik.pl - 20
Anchor text, czyli tekst zakotwiczenia w pozycjonowaniu, a kary za nienaturalne linki

Czyli o dopuszczalnych limitach w anchor textach i dywersyfikacji w link buildingu. Dowiedz się, jakie elementy wpływają na jakość Twojego profilu linków. Zobacz na realnym przykładzie, z czego wynika definicja "odpowiedniego" profilu linków.

Dec 06, 2018 - komunikolozka.pl - 30
JAK WYMYŚLIĆ NAZWĘ DLA SWOJEJ FIRMY? – KOMUNIKOLOŻKA

Zwykle najprostsze rzeczy do zrobienia okazują się najtrudniejsze. Przyglądając się podstawowym problemom osób otwierających działalność jest: „Jaki macie pomysł na nazwę dla firmy zajmującej się X i Y?”. Gdyby istniała jedna reguła co do tego to pewnie ten artykuł by nie powstał bo byłby bezużyteczny. Ale przetestowałam jedną podstawową metodę, która może POMÓC w stworzeniu takiej nazwy. Zależy to od kilku czynników, ale po kolei.

Dec 08, 2018 - brandglow.pl - 2
Kultura marki - Brandglow

Czy budowanie kultury marki ma sens? Jeśli tak, to czym powinna być kultura marki w oczach jej odbiorców? Czy to tylko dobry produkt lub usługa, która spełnia oczekiwania?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także