Linki do sobotniej kawy #138

Zazwyczaj w sobotę o 9, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   362 views

Linki do sobotniej kawy #138

Dec 12, 2018 - morebananas.pl - 12
Social media w roku 2018 [PODSUMOWANIE ROKU]
Dec 12, 2018 - liczysiewynik.pl - 22
Chcesz zdobyć serce klienta? Poprowadź go za rękę! | Liczy się Wynik

Chciałbyś, aby klient był tak zadowolony z Twoich usług, że będzie o nich opowiadał innym? Zobacz jak stworzyć jasne procedury pracy i zdobyć jego serce!

Dec 20, 2018 - paweltkaczyk.com - 15
O firmach zakładanych z pasji. I o reklamowaniu tych firm. – Paweł Tkaczyk

Zakładasz firmę z pasji. Bo masz produkt, o którym znajomi powiedzieli, że jest świetny. Ale co dalej? Jak się reklamować? Jak zacząć zdobywać klientów?

Dec 20, 2018 - simplife.pl - 15
#ToDo czyli co robić w grudniu. 18 pomysłów, by poczuć magię Świąt. - simplife.pl

18 wartościowych pomysłów na to, co robić w grudniu, by w pełni poczuć magię zimy i Świąt.

Dec 20, 2018 - cyfrowinomadzi.pl - 36
5 źródeł dochodów pasywnych w rok, czyli podsumowanie 2018 — Cyfrowi Nomadzi

Gdybym miała powiedzieć, jaki był ten mijający rok, to powiedziałabym, że był to rok ciężkiej pracy: pracy zawodowej i pracy nad sobą. To efekt wdrożenia w życie pomysłu, który powstał pod koniec ubiegłego roku. Zdecydowałam wtedy, że 2018 rok poświęcę na zbudowanie źródeł dochodu pasywnego.

Dec 20, 2018 - mateuszglanert.pl - 21
Jak napisać dobrą ofertę - Mateusz Glanert

Dobra oferta to podstawa do rozwoju Twojej firmy. Dzięki niej nawiążesz pierwsze kontakty, rozwiniesz współpracę i doprowadzisz do sprzedaży Twojej usługi lub produktu.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także