Linki do sobotniej kawy #139

Zazwyczaj w sobotę o 9, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   6 votes   388 views

Linki do sobotniej kawy #139

Dec 28, 2018 - sellizer.pl - 21
Oferta handlowa - jak ją przygotować, aby była skuteczna?

Sellizer to kompleksowe narzędzie wspierające sprzedaż, które dzięki powiadomieniom SMS i rozbudowanej analityce, poprawi Twoją sprzedaż. Wypróbuj za darmo przez 14 dni!

Dec 28, 2018 - kidaj.ad3.eu - 11
Deadline z przytupem - Kidaj Blog - blogowanie na freelance

Czy Wy też tak macie, że jak jest okres posuchy, to wszyscy klienci o Was zapominają, a potem nagle wszyscy na raz zarzucają zleceniami? Zupełnie jakby się zmówili? U mnie to w zasadzie norma. Nie inaczej było tym razem…

Dec 29, 2018 - lipinski-kamil.pl - 19
Masz w sobie głód nowych treści? Testuj wirtualne usługi abonamentowe. - Kamil Lipiński

Nieskrępowany dostęp do filmów, ebooków, audiobooków czy wiedzy już dawno przestał być pieśnią przyszłości. Tak jak w pierwszej połowie XX wieku powstawały wielkie biblioteki uniwersyteckie tak samo jesteśmy teraz świadkami powstawania wielu platform gromadzących dobra kultury, z których możemy korzystać bez skrępowania. Wszystko zależy od grubości naszego portfela, choć … niekoniecznie.

Dec 29, 2018 - produktywni.pl - 20
Podsumowanie roku - jak je zrobić szybko i efektywnie - Produktywni

Jak zrobić dobre podsumowanie roku - wyciągnąć wnioski i lekcje, poświęcając temu zaledwie godzinkę lub dwie? Wystarczy parę prostych technik.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także