Linki do sobotniej kawy #127

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   189 views

Linki do sobotniej kawy #127

Sep 16, 2018 - limecoding.pl - 16
Sep 20, 2018 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 17
WNOP 126: Jak rzucić etat i przejść na swoje – 9 wskazówek dla myślących o własnej firmie

Chcesz odejść z etatu do własnej firmy? Super, ale warto zrobić to mądrze minimalizując ryzyko i marnowanie czasu. Podpowiadam jak.

Sep 21, 2018 - kasiapszonicka.pl - 24
Jak założyć biznes, gdy brakuje Ci pieniędzy na start? - Kasia Pszonicka

Temat wybrałam nieprzypadkowo! Mało kto zaczynających realizację pomysłu biznesowego ma pełne środki na start. A przecież w miażdżącej części przypadków start jednak coś kosztuje. I co teraz? Co jeśli nie masz pieniędzy by wystartować? Pora usiąść i płakać czy może da się znaleźć jakieś rozwiązanie?

Sep 21, 2018 - freelancemama.pl - 27
Freelancer i social media - błędy w promowaniu swojej marki - Freelance Mama

Obecność w social media pozwala dzielić się efektami swojej pracy na taką skalę, o jakiej kilka lat temu można było jedynie pomarzyć.

Sep 21, 2018 - klosinski.net - 19
Metoda Ivy Lee – prosty sposób na produktywność – Jacek Kłosiński

Metoda, o której mowa, nazywana jest metodą Ivy Lee, od imienia i nazwiska jej twórcy. Ive Lee żył na początku 20. wieku i był wtedy jednym z największych kozaków w temacie produktywności. Uznaje się go też za pioniera tego, co dziś nazywamy Public Relations.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także