Linki do sobotniej kawy #45

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   114 views

Linki do sobotniej kawy #45

Nov 05, 2016 - malawielkafirma.pl - 5
Co zrobić, żeby klienci częściej u ciebie kupowali | Mała Wielka Firma

Jednym za sposobów na wzrost sprzedaży w firmie jest skłonienie klientów, żeby częściej robili u ciebie zakupy. Jak to zrobić w praktyce?

Nov 05, 2016 - arturjablonski.com - 5
Recykling treści - jak wykorzystać wielokrotnie ten sam content - ArturJablonski.com

Recykling treści to metoda, która polega na przekształcaniu najpopularniejszego contentu na inne formaty. W ten sposób zdobywasz nowych odbiorców. Sprawdź!

Nov 05, 2016 - cyfrowinomadzi.pl - 4
Z biletem w jedną stronę na Filipiny. Wywiad z Damianem Małym o pracy zdalnej z wyspy Siquijor - Cyfrowi Nomadzi

Cyfrowy nomadyzm od A do Z. Poznaj praktyczne wskazówki, dzięki którym dowiesz się jak zarabiać przez Internet i pracować z różnych miejsc na świecie.

Nov 05, 2016 - girlswhowp.com - 4
NARZĘDZIA GOOGLE NA STRONIE

Konstrukcja dzisiejszego artykułu jest prosta. Przedstawiam Ci 7 produktów od Google. Opisuję, kiedy mogą się przydać, dlaczego warto z nich korzystać i jak to zrobić z WordPressem. Pamiętaj, że nie ma sensu korzystać ze wszystkiego. Zawsze zastanów się, czy to co dodajesz ma sens i czy zbliża Cię do realizacji Twojego celu.

Nov 05, 2016 - dannorris.me - 4
How to build a 6 figure side business by self publishing books - Dan Norris

4 years ago I was broke, looking for a job after 7 failed years as an entrepreneur. Things have changed since, which is great but perhaps the most surprising is the business I’ve built through self publishing books. I never considered for a second that I would be a writer / author so the fact that I now have a 6-figure business from books is pretty wild.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także