Linki do sobotniej kawy #46

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   102 views

Linki do sobotniej kawy #46

Nov 12, 2016 - zyskiwanieprzewagi.com - 4
Jak Zbudować Wizerunek Firmy Bez Agencji PR? Kompletny Przewodnik

Wizerunek firmy Jest Skomplikowaną Sprawą. Ale Ten Przewodnik Pokaże Ci To, Co Musisz Wiedzieć, Żeby Już Nie Potrzebować Drogiej Agencji PR.

Nov 12, 2016 - klosinski.net - 3
Efekt Świeżego Startu – dlaczego produktywność lubi podsumowania

Podobnie jak muzyka, świat wokół Ciebie ma swój powtarzający się rytm. Zobacz jak możesz to wykorzystać przy budowaniu nawyków i realizacji swoich planów.

Nov 12, 2016 - malawielkafirma.pl - 4
Dlaczego większość blogerów nie zarabia? | Mała Wielka Firma

Zarabianie na blogu to nie taka prosta sprawa. Nawet mając dziesiątki tysięcy odwiedzin, możesz nie mieć z bloga żadnych pieniędzy. Jak to zmienić?

Nov 12, 2016 - youtube.com - 4
Jak za kilkanaście złotych zrobić softboks - instrukcja

http://www.StudioWPlecaku.pl Zobacz jak i z czego możesz zrobić sobie softboksa (ang: softbox) i z teczki na akta i zasłony prysznicowej.

5

Rigged

Nov 12, 2016 - techcrunch.com - 3
Rigged

The Facebook bubble just popped. Half the country today is still in shock. Reality crashed down and many were presented with a world that didn’t match up..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także