Linki do sobotniej kawy #79

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   111 views

Linki do sobotniej kawy #79

Aug 05, 2017 - kasiaaleszczyk.pl - 2
Jak za darmo stworzyć kurs online na WordPressie - porównanie wtyczek | Kasia Aleszczyk

Pomagam (nie tylko) blogerom oswoić WordPressa

Aug 05, 2017 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 0
Optymalizacja podatkowa - granice legalności i zagrożenia

Czym się różni normalna optymalizacja podatkowa od tej agresywnej? Jakie działania są uznawane za unikanie opodatkowania? Co jest nielegalne?

Aug 05, 2017 - zenblog.pl - 3
Magiczne zdjęcia z podróży. Poradnik nietechniczny

SŁOWEM WSTĘPU...W sieci jest mnóstwo porad, jak zrobić dobre zdjęcia. Ekspozycja, ogniskowa, perspektywa, kompozycja, światło... ile już artykułów przeczytałeś na ten temat? Wielu z nas potrafi zrobić udane fotografie, a jeśli nie, możemy tę umiejętność łatwo nabyć - wiedza…

Aug 05, 2017 - marciniwuc.com - 2
FBO 025: Jakich rad udzielił nam przedsiębiorca z majątkiem wartym 1,5 mld zł? Inspirująca rozmowa ze Zbigniewem Jaku...

Zbigniew Jakubas - przedsiębiorca, miliarder i niezwykle inspirująca osoba. Jak osiągnął sukces? Jak wygląda typowy dzień miliardera?

Aug 05, 2017 - malawielkafirma.pl - 0
Sztuka zatrudniania. Jak znaleźć wartościowego pracownika?

Jak efektywnie przeprowadzić rekrutację? Jak zatrudnić pracownika odpowiedniego do twojej firmy? O co pytać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także