Linki do sobotniej kawy #78

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   107 views

Linki do sobotniej kawy #78

Jul 29, 2017 - fotoblysk.com - 4
Darmowe programy do obróbki zdjęć - Zestawienie | FotoBlysk

Zbiór darmowych programów do obróbki zdjęć za pomocą zaawansowanych i podstawowych narzędzi. Zestawienie programów graficznych wraz z linkami do pobrania.

Jul 29, 2017 - andrzejtucholski.pl - 4
Skąd wziąć doświadczenie gdy dopiero się zaczyna - 9 skutecznych metod

Jak zdobyć pracę, gdy jest się w trakcie studiów lub świeżo po nich? Gdy wydaje się, że w każdym CV pytają o „minimum pięć lat doświadczenia w zawodzie”, a Wy dopiero zaczynacie swoje kariery i nie bardzo wiadomo, co się z tym da zrobić?

Jul 29, 2017 - lilachbullock.com - 1
101 Best Facebook Tools of 2017: the top tools for Facebook marketing

Do you want to gain better results from Facebook while spending less time managing it? Check out Lilach Bullock's list of 101 best Facebook tools of 2017.

Jul 29, 2017 - klaudynahebda.pl - 3
Chcesz założyć małą firmę? Kilka słów od praktyka :-)

Dziś postanowiłam uchylić kulisy funkcjonowania mojej małej firmy. Bardzo często rozmawiam z dziewczynami (jakoś tak głównie kobiety), które myślą o otworzeniu małej działalności i nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Jul 29, 2017 - klosinski.net - 5
Pięć zasad organizacji pracy, które stosuję | Jacek Kłosiński

Masz problemy z organizacją własnej pracy? Opowiadam o pięciu zasadach, które pomagają mi realizować codzienne zadania.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także