Linki do sobotniej kawy #15

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   167 views

Linki do sobotniej kawy #15

Apr 09, 2016 - maciejaniserowicz.com - 12
Jak zarobiłem na blogu programistycznym 50tys w 2 tygodnie | devstyle | Maciej Aniserowicz

Słyszysz od lat o "zarabianiu na blogu". Czy zarobić w ten sposób może także programista? Czytaj dalej, a dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

Apr 09, 2016 - zielonyzagonek.pl - 13
Piwo z mniszka domowej roboty. To takie proste i szybkie!

Piwo z mniszka lekarskiego brzmi egzotycznie, smakuje wspaniale i zajmuje kilka minut roboty. To nic skomplikowanego. Oto przepis:

Apr 09, 2016 - problogger.net - 11
The Ultimate Guide to Making Money with the Amazon Affiliate Program

Today, I was looking back over some of my earliest attempts at making money from blogging. I realised that this ...

Apr 09, 2016 - baronxboksa.tumblr.com - 13
To ja byłem Netflixem

To ja byłem Netflixem Ten rok rozpoczął się dobrze. W pierwszym kwartale zdążyłem pochwalić się różnymi projektami, ale jeden z nich trzymałem w ścisłej tajemnicy. To ja odpowiadam za profil...

Apr 09, 2016 - arkadiuszszczudlo.pl - 11
4 typy umów potrzebne każdemu przedsiębiorcy - Arkadiusz Szczudło

Istnieje kilka typów umów, bez których mogą spotkać Cię komplikacje. Są to „must have” każdego przedsiębiorcy. Wielu z nich spycha je na dalszy plan.

Apr 09, 2016 - youtube.com - 9
Prawda o raku - epizod 1 - napisy PL [Prawdziwa historia chemioterapii & Farmaceutyczny monopol]

Ty Bollinger w materiale prowadzi wywiady z wybitnymi naukowcami, badaczami, lekarzami oraz pacjentami chorymi na raka, którzy zapobiegają, leczą i zmagają s...


Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także