Linki do sobotniej kawy #140

Zazwyczaj w sobotę o 9, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   373 views

Linki do sobotniej kawy #140

Jan 04, 2019 - czaplicka.eu - 20
5 największych kryzysów 2018 roku - Wobuzz Monika Czaplicka

Na grupie krysyzowej odbyła się wyjątkowa ankieta, w której można było głosować na największe fuckupy tego roku. Zobaczcie kto wygrał i poznajcie kejsy uznane za najgorsze w 2018 roku.

Jan 04, 2019 - kidaj.ad3.eu - 28
Na każdym kroku ktoś chce nas wydymać - Kidaj Blog - blogowanie na freelance

Miałem kiedyś długą i owocną wymianę e-maili ze znajomym, głównie na tematy związane z prowadzeniem własnego biznesu. Było to bogate źródło inspiracji i mimo iż nic nie zdołało zmienić mojego optymistycznego (może nawet zbytnio) podejścia do prowadzenia firmy, to niektóre wątki dałby mi do myślenia.

Jan 04, 2019 - malawiejskafirma.pl - 30
Dlaczego Klienci kupują i jak robić tego więcej?

Skoro tak często poruszam na tym blogu tematy takie jak dlaczego Klienci nie kupują, jak zdobyć pierwszych Klientów, jak zbudować coś od zera to tym razem pójdę o krok dalej. Sprawdzę, dlaczego Klienci kupują i pokażę, jak robić tego więcej!

Jan 04, 2019 - upsell.pl - 13
5 modeli biznesowych, które z powodzeniem wykorzystasz do sprzedaży kursu - upSell.pl

Chcesz uruchomić swój pierwszy kursu internetowy, ale nie masz wystarczająco dużo środków? A może już nad nim pracujesz, lecz nie masz jeszcze pomysłu, w jaki sposób go sprzedawać i jak na nim zarabiać? Mimo tych rozterek – masz szczęście. Nie wierzysz? To posłuchaj!

Jan 04, 2019 - martaidczak.com - 16
KOMUNIKACJA MARKI NA FACEBOOKU - ŁĄCZENIE KONT

Kilka przydatnych informacji na temat łączenia komunikacji na profilu osobowym i fanpage'u. Odpowiadam na pytanie zadane w grupie: Storytelling i komunikacja marki w social mediach.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także