Linki do sobotniej kawy #23

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   153 views

Linki do sobotniej kawy #23

Jun 04, 2016 - andrzejtucholski.pl - 6
Zawsze warto podejmować wielkie decyzje

Równy rok temu siedzę przed komputerem i z ciężkim sercem wpatruję się w ekran. Martwię się, bo czeka mnie decyzja, która skasuje z internetu ponad pięć lat

Jun 04, 2016 - medium.com - 8
Ponad 300 świetnych rzeczy za darmo — Medium po polsku

Wyczerpująca lista darmowych gadżetów zrobionych przez zajebistych ludzi

Jun 04, 2016 - malawielkafirma.pl - 8
Boksy subskrypcyjne. Jak wejść w ten biznes i zarobić

Czy boksy subskrypcyjne to dobry biznes dla ciebie? Sprawdź, co decyduje o powodzeniu lub porażce firm działających w tym modelu w Polsce.

Jun 04, 2016 - marketingibiznes.pl - 7
Wywiad z Robertem Marczakiem – Landingi.pl

Dobry landing to taki, który realizuje nasz cel biznesowy. Landing page musi być logicznym rozwinięciem reklamy, dodatkowo musi być prosty do publikacji i łatwy w optymalizacji. Nasze działania muszą być skupione wokół realizacji jednego celu, który mierzymy poprzez współczynnik konwersji. To, co mówię, wydaje się proste, praktyka pokazuje jednak inaczej.

Jun 04, 2016 - arturjablonski.com - 7
Jak pisać tytuły artykułów, które przyciągają uwagę - ArturJablonski.com

Jak pisać tytuły, by ludzie mieli ochotę je klikać i czytać? Poznaj sprawdzone sposoby przyciągania uwagi za pomocą nagłówków. Przeczytaj koniecznie!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także