Linki do sobotniej kawy #72

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   115 views

Linki do sobotniej kawy #72

Jun 03, 2017 - youtube.com - 1
FREELANCE - jak znaleźć zlecenia

Jak szukać zleceń na freelance? O, albo lepiej - jak ZNALEŹĆ zlecenia na freelance? Pomaga, podpowiadam, próbuję coś rozwiązać. Mam nadzieję, że pomogę 🙂 TE...

Jun 03, 2017 - serwisantka.pl - 0
Jak zaplanować cykliczną wysyłkę postu do grupy na facebooku?

Jak zrobić cykliczną wysyłkę postu do grupy na Facebooku za pomocą bezpłatnych narzędzi?

Jun 03, 2017 - liczysiewynik.pl - 2
Case study: 220.565 zł* w 11 dni ze sprzedaży kursu online | Liczy się Wynik

Wiecie, co się liczy? Peja rapował, że szacunek ludzi ulicy. Ale gdyby mnie dać do ręki mikrofon, to zdecydowałbym się na coś zgoła innego. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Liczy Się… Strategia.

Jun 03, 2017 - 365dowolnosci.pl - 13
Moje dochody pasywne - wybierz coś dla siebie!

Osiągam dochody pasywne z 6 źródeł. Dzięki temu mam czas i pieniądze. Chcesz w ten sposób zarabiać? Przeczytaj i wybierz coś dla siebie!

Jun 03, 2017 - malawiejskafirma.pl - 0
Jak stworzyć reklamę na Facebooku za pomocą Power Editora – część 1 z 2

Jeśli chcesz tworzyć płatne reklamy na Facebooku, ale nie korzystasz z Power Editora, to czym prędzej to zmień. Power Editor został zaprojektowany przez Facebooka specjalnie do tego, aby tworzyć profesjonalne i skutecznie działające reklamy.

Jun 03, 2017 - jestrudo.pl - 2
Jak mieć więcej czasu wolnego - poradnik Jest Rudo | blog

Kto nie chciałby mieć więcej czasu wolnego dla siebie, na przyjemności? Podpowiem, jak mieć więcej czasu wolnego w ciągu dnia. O tym, czego nie robić.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także