Linki do sobotniej kawy #72

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   23 views

Linki do sobotniej kawy #72

Jun 03, 2017 - youtube.com - 0
FREELANCE - jak znaleźć zlecenia

Jak szukać zleceń na freelance? O, albo lepiej - jak ZNALEŹĆ zlecenia na freelance? Pomaga, podpowiadam, próbuję coś rozwiązać. Mam nadzieję, że pomogę 🙂 TE...

Jun 03, 2017 - serwisantka.pl - 0
Jak zaplanować cykliczną wysyłkę postu do grupy na facebooku?

Jak zrobić cykliczną wysyłkę postu do grupy na Facebooku za pomocą bezpłatnych narzędzi?

Jun 03, 2017 - liczysiewynik.pl - 2
Case study: 220.565 zł* w 11 dni ze sprzedaży kursu online | Liczy się Wynik

Wiecie, co się liczy? Peja rapował, że szacunek ludzi ulicy. Ale gdyby mnie dać do ręki mikrofon, to zdecydowałbym się na coś zgoła innego. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Liczy Się… Strategia.

Jun 03, 2017 - 365dowolnosci.pl - 9
Moje dochody pasywne - wybierz coś dla siebie!

Osiągam dochody pasywne z 6 źródeł. Dzięki temu mam czas i pieniądze. Chcesz w ten sposób zarabiać? Przeczytaj i wybierz coś dla siebie!

Jun 03, 2017 - malawiejskafirma.pl - 0
Jak stworzyć reklamę na Facebooku za pomocą Power Editora – część 1 z 2

Jeśli chcesz tworzyć płatne reklamy na Facebooku, ale nie korzystasz z Power Editora, to czym prędzej to zmień. Power Editor został zaprojektowany przez Facebooka specjalnie do tego, aby tworzyć profesjonalne i skutecznie działające reklamy.

Jun 03, 2017 - jestrudo.pl - 2
Jak mieć więcej czasu wolnego - poradnik Jest Rudo | blog

Kto nie chciałby mieć więcej czasu wolnego dla siebie, na przyjemności? Podpowiem, jak mieć więcej czasu wolnego w ciągu dnia. O tym, czego nie robić.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 400 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zobacz także

  • Dziękuję za udostępnienie mojego artykułu o cyklicznych postach <3 Niestety taki sposób nie zadziała już z DLVR – zmienili opcje i zniknęła możliwość wysyłki postów do kolejki przez e-mai 🙁 (sposób jest z 2015r i trochę się pozmieniało od tamtego czasu), ALE jest coś takiego jak https://recurpost.com/ – sama nie korzystałam, ale jedna z dziewczyn u mnie w grupie kiedyś go polecała i powinien nawet w planie darmowym umożliwić zaplanowanie takiego cyklicznego postu w grupie. I bez kombinowania 😉

  • Kilka ciekawych artykułów widzę dla siebie do przejrzenia. Dziękuje Moniko 🙂

  • Jeszcze raz dzięki za udostępnienie 🙂 Jak zwykle przedstawiasz super zestawienie. Szczegolnie wpis Bartka przypadl mi do gustu. A co do Bartka to w tym tygodniu pojawił się też podcast Michała Szafranskiego z jego udziałem gdzie Bartek wyjawił jeszcze więcej sekretow