Linki do sobotniej kawy #105

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   2 votes   267 views

Linki do sobotniej kawy #105

Mar 27, 2018 - instytutprawamody.pl - 21
eBook: RODO w pigułce dla branży kreatywnej - Instytut Prawa Mody

Szybki postęp techniczny i globalizacja stawiają przed przedsiębiorcami działającymi na rynku UE coraz to nowe wyzwania w dziedzinie ochrony danych osobowych oraz w kwestii zabezpieczenia tych danych. Ze względu na niezaprzeczalnie dużą skalę przetwarzania danych osobowych, niezbędne stało się stworzenie stabilnych i spójnych ram ochrony danych osobowych.

Apr 06, 2018 - ceneo.pl - 7
POLECANA KSIĄŻKA NA KWIECIEŃ: Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny już od 22,91 zł ✅ Porównaj ceny i zobacz opinie w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl

3

Studio Otwarte - Relations with clients | CC ENG | Relacje, kreacje i jeszcze raz relacje

Apr 06, 2018 - youtube.com - 6
Studio Otwarte - Relations with clients | CC ENG | Relacje, kreacje i jeszcze raz relacje

Lecture from the conference Element Talks, Poznan 2015, Poland. Marcin and Mirek from Studio Otwarte told us how to build relations with the clients, how to ...

Apr 06, 2018 - holysheep.co - 20
„Nie chcę, ale muszę” – czyli o tym, czym jest brief, dlaczego jest tak ważny i jak się do niego przygotować – Blog s...

Wizyta u dentysty, pisanie pracy dyplomowej, ciężki trening czy rozliczenie PITu. Wszyscy znamy TEN ciężar. Zwlekamy ze wszystkim, co uciążliwe, bolesne albo nudne – ze wszystkim, co nas zniechęca. Część z nas przerzuca te zadania na kolejny dzień, a pozostali bez najmniejszego mrugnięcia okiem po…

Apr 06, 2018 - dawidskinder.pl - 12
„Logo fu*k up", czyli jak unikać błędów w komunikacji wizualnej - Dawid Skinder

Nikt nie lubi czytać definicji, a jeszcze mniej osób ją zapamiętuje w pełni. Zatem skupmy się na trzech istotnych informacjach, które powinniśmy z tych dwóch paragrafów wyciągnąć:

Apr 06, 2018 - kasiapszonicka.pl - 29
Gdzie szukać klientów? 28 miejsc, w których znajdziesz swoich (również pierwszych!) klientów - The Owner & Co.

Gdzie szukać klientów? Biznes. Z której strony by na niego nie spojrzeć, na końcu zawsze chodzi o to by znaleźć klienta, który da Ci pieniądze. Brutalne to, odzierające go z magii i pozornie przeczące z ideą pracy dla pasji/z pasją, ale prawdziwe. Na końcu zawsze chodzi o to, że musisz za zapłacić rachunki, ponieść koszty – i nie ma przebacz.

Apr 06, 2018 - malawielkafirma.pl - 12
POLECANY PODCAST: Jak odnowić kontakt z klientem, żeby przypomniał sobie o tobie i zaczął ponownie kupować

Jak odnowić kontakt z klientem, który kiedyś wydał u ciebie pieniądze, ale od dłuższego czasu nie było między wami kontaktu? Poznaj kilka pomysłów na odświeżenie kontaktu oraz zobacz, jak pisać reaktywujące maile.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także