Linki do sobotniej kawy #104

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   4 votes   303 views

Linki do sobotniej kawy #104

Mar 17, 2018 - znakitowarowe-blog.pl - 14
Pomysł na biznes. 9 skutecznych sposobów na jego ochronę prawną.

Masz pomysł na biznes, który daje Ci przewagę nad konkurencją? Boisz się, że ktoś Ci go ukradnie? Przeczytaj jakie narzędzia ochrony daje Ci prawo. Wśród nich są przepisy darmowe i płatne. Do pierwszej grupy należą prawa autorskie. Do drugiej to wszystko to, co możesz zastrzec w Urzędzie Patentowym.

Mar 17, 2018 - techia.pl - 15
Jak tworzyć i dodawać Posty 3D na Facebooku Poradnik - techia.pl

Dodawanie efektownych postów w 3D własnie zadebiutowało na Facebooku. Sprawdź w naszym poradniku jak tworzyć i dodawać posty 3D na Facebooka. Wykorzystaj nową funkcjonalność na swoim profilu! Posty w 3D już dostępne dla każdego.

Mar 23, 2018 - klosinski.net - 17
POLECANY PODCAST: Jak zrobić dobrą ofertę – Jacek Kłosiński

Prowadząc własną działalność, wielokrotnie otrzymujemy od klientów prośby o przygotowanie oferty. Takie sytuacje bardzo lubimy, ponieważ wiążą się z szansą na dochód i zdobycie kolejnego klienta.

Mar 17, 2018 - managerkaumow.pl - 37
Firma bez ZUS albo dochody bez firmy - czyli jak zarabiać legalnie i bez kosztów - Managerka Umów i Legalnej Strony B...

Jedną z największych przeszkód do podjęcia decyzji o prowadzeniu własnej firmy są koszty. Osoby przedsiębiorcze, na myśl o ZUS- ach i podatkach, zostają na etacie. Z kolei, będąc na etacie, nie mają kiedy przetestować swojego pomysłu na biznes. I koło się zamyka…

Mar 17, 2018 - landingi.com - 26
RODO: Definicja, Wdrożenie, Konsekwencje | Landingi

Co to jest RODO i kiedy wchodzi w życie? Na co firmy muszą zwrócić uwagę i jakie ponieść koszty? Rozmawiamy z Beatą Marek - prawnikiem z Cyberlaw.pl.

Mar 17, 2018 - brand24.com - 6
How to Use Quora for Marketing Your Business: Best Practices | Brand24 Blog

Marketing your business on Quora might seem like a daunting task. Check out some of our tips and start implementing them today!

Mar 17, 2018 - ceneo.pl - 7
POLECANA KSIĄŻKA NA MARZEC: Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting - Artur Jabłoński - ...

Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting - Artur Jabłoński już od 21,40 zł - od 21,40 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i

]

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także