Linki do sobotniej kawy #59

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   105 views

Linki do sobotniej kawy #59

Feb 25, 2017 - paniswojegoczasu.pl - 0
Czas na książkę - część 1 - PANI SWOJEGO CZASU

Moim marzeniem z dzieciństwa było zostanie kierowcą TIR-a (byłam przekonana, że kierowcy TIR-ów zwiedzają cały świat, a w wielkich przyczepach wożą własne domy!), a nie pisanie książek!

Feb 25, 2017 - slideshare.net - 3
Wirtualny case study z pierwszych 12 miesięcy życia e-sklepu

Wirtualny case study, z życia firmy. Bardzo pomocne dla młodych firm oraz tych, które chcą pzeprogramować swoje działania.

Feb 25, 2017 - tosieoplaca.pl - 3
Brak nowych postów a spadek oglądalności bloga - wnioski z rocznego eksperymentu [case study] - To się opłaca!

Czy jeśli przestanę pisać posty na blog, to ludzie przestaną go odwiedzać? Czy czeka mnie spadek oglądalności bloga? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w moim studium przypadku.

Feb 25, 2017 - niezapracowani.pl - 8
Jak zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie?

Większość tego, co robisz w ciągu dnia nie wpływa na to, czy osiągniesz swój biznesowy cel. Niestety, tak to wygląda! Większość z nas, przedsię

Feb 25, 2017 - malawielkafirma.pl - 1
Konkurencja sprzedaje taniej? 12 sposobów unikania wojny cenowej | Mała Wielka Firma

Wojna cenowa szkodzi zarówno sprzedawcom, jak i klientom. Co robić, gdy konkurencja zaniża ceny? Możesz skutecznie reagować, nie obniżając własnych zysków.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także