Linki do sobotniej kawy #52

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   138 views

Linki do sobotniej kawy #52

Jan 07, 2017 - agnieszkamaciag.pl - 1
Mój naturalny antybiotyk – miód z kurkumą, imbirem i propolisem

Silny, naturalny antybiotyk zrobiłam z miodu (użyłam eukaliptusowego, ale może być inny), kurkumy, imbiru i propolisu. Po jednej łyżeczce tej cudownej i ...

Jan 07, 2017 - dworzynska.com - 1
PR na już! Poproszę! - Dworzynska.com

Chcesz zrobić PR w 3 miesiące? Zapraszam… do konkurencji. PR-u nie robi się w 3 miesiące. To także słaby sposób na to, aby osiągnąć konkretne ilości wejść na stronę, podrasować wyniki sprzedaży czy sprawić, aby do naszego konkursu na Facebooku zapisało się 100 osób. Jeśli oczekujecie takich rezultatów, pomyliliście narzędzia. W tym przypadku radzę Wam zainwestować w marketing online. Jeśli jednak nadal upieracie się przy PR, musicie wiedzieć kilka rzeczy.

Jan 07, 2017 - youtube.com - 2
Short Film: Find my Phone - Subtitled

Any questions? Check the Reddit AmA: https://redd.it/5jg18f After my phone got stolen, I quickly realized just how much of my personal information and data t...

Jan 07, 2017 - rysujefejsbuki.pl - 3
2016 rok w 26 obrazkach

Przegląd najważniejszych wydarzeń w social media, czyli rysunkowe podsumowanie 2016 roku.

Jan 07, 2017 - issuu.com - 4
Online Marketing - 10 KREATYWNYCH SPOSOBÓW NA SPRZEDAŻ PRZEZ FACEBOOKA

10 kreatywnych sposobów na sprzedaż przez Facebooka jest adresowane do wszystkich. Od osób budujących markę osobistą i chcących wykorzystać profil osobowy do budowania sieci kontaktów, po firmy małe i duże działające w sektorze B2C i B2B. Facebook jest już serwisem Totalnym. Ten artykuł należy przeczytać 2 do 3 razy, bierzmy się więc do pracy!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także