Linki do sobotniej kawy #95

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   249 views

Linki do sobotniej kawy #95

Nov 25, 2017 - sprawnymarketing.pl - 26
7 rzeczy, których klienci nienawidzą w Twojej firmie

Jakich typów zachowań nie lubią Twoi klienci? Zobacz listę 7 rzeczy, których klienci nienawidzą i których zdecydowanie powinieneś unikać!

Nov 25, 2017 - malawiejskafirma.pl - 23
Blogowanie dla zapracowanych – wskazówki, porady i tricki

Blogowanie kojarzy się z pisaniem. A na to zapracowani czasu nie mają. Zgadza się? Prawda jest taka, że tak im się tylko wydaje. Z drugiej strony, jeśli za bardzo wsiąkniesz w blogowanie to też będzie niedobrze. Nie po to tworzysz bloga, aby on pochł

Nov 25, 2017 - zainwestowani.pl - 15
Jak wykorzystać reklamy Facebooka do sprzedaży lub wynajmu mieszkania? | Zainwestowani

Dziś opowiemy Ci, jak wykorzystywać reklamy sponsorowane, aby łatwiej było Ci sprzedać bądź wynająć mieszkanie. Ponieważ sami korzystamy z reklam na Facebooku, chcemy dziś zapoznać Cię z podstawami obsługi Managera Reklam.

Nov 25, 2017 - robertmarczak.pl - 13
SEO dla fotografów - robertmarczak.pl

Z SEO dla fotografów jest tak, jak z SEO dla każdego rynku - trzeba znać podstawy. Poznaj te, które pozwolą Ci się wyróżnić i sprawią, że będziesz wyżej.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także