Black Friday dla freelancerów

Black Friday to najprościej mówiąc, jednodniowe wyprzedaże i zarazem święto, które jako jedyne, jest obchodzone na całym świecie w tym samym dniu. Wypada ono już w ten piątek, 24 listopada i większość sklepów w tym dniu będzie miała ogromne promocje na swoje produkty i usługi. Pomysł na to święto wziął się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie tam oznacza to początek szaleństwa zakupowego przed świętami Bożego Narodzenia.

Co to oznacza w praktyce dla Ciebie? Że po prostu w tym dniu możesz trafić na świetne promocje na rzeczy, które być może już dawno chciałeś sobie kupić.

Dla osób z branży kreatywnej, przede wszystkim freelancerów, przygotowałam zestaw linków do stron, na których znajdziecie najciekawsze zestawienia wszystkich promocji. Są to promocje na motywy i wtyczki do WordPressa, pliki graficzne, fonty, aplikacje, ebooki itp.

Jeśli nie zdążysz zrobić zakupów w piątek, to w parze z tym świętem, idzie też Cyber Monday, które jest już w najbliższy poniedziałek i wtedy również można dopaść fajne promocje. Linki poniżej zawierają promocje dla obu dni.

UWAGA! Lista będzie na bieżąco aktualizowana do piątku, 24 listopada włącznie.

Jeśli masz jakiś ciekawy link, który można by tu umieścić, podeślij mi proszę na maila kontakt@rozterkistartuperki.pl

 

 REPORT
12 items   1 followers   0 votes   833 views

Linki Black Friday & Cyber Monday

Nov 20, 2017 - clicks.aweber.com - 18
2017 Black Friday + Cyber Monday Deals for Graphic & Web Designers | JUST™ Creative

Save cash with these top best Black Friday and Cyber Monday deals for creatives, graphic designers, artists, web designers, professionals & geeks!

Nov 20, 2017 - t.co - 22
WordPress Deals for Black Friday 2017 (and Cyber Monday)

This is our roundup of the best WordPress Black Friday 2017 deals and discounts. There are more than 100 unique deals listed here.

Nov 20, 2017 - wpzen.pl - 26
Black Friday i Cyber Monday 2017 - promocje na motywy i wtyczki dla WordPressa

Black Friday i Cyber Monday 2017: największe zestawienie promocji na motywy i wtyczki dla WordPressa.

Nov 20, 2017 - wpdesk.pl - 15
Black Friday i Cyber Monday 2017 - Zobacz Promocje w WP Desk

Sprawdź promocje na Black Friday 2017 i Cyber Monday 2017 w WP Desk. Przygotowaliśmy specjalny kupon rabatowy dla subskrybentów newslettera.

Nov 20, 2017 - elementor.com - 8
Black Friday Design Kit: Pro Templates To Boost Sales - Elementor

Get ready for the Ultimate Black Friday Web Design Pack that will skyrocket your sales on Black Friday. Our team of professional designers have created a huge set of banners and templates that present the perfect fit for ANY industry. All the sections you are about to see are available as flexible Elementor Pro templates, which you can use on your sites to get better results for your business and for your clients.

Nov 21, 2017 - elementor.com - 8
Elementor - Black Friday Special 2017 🖤

An Offer You Can't Refuse ...Get The #1 Page Builder For WordPress On The Biggest Sale Of The Year. The Best Black Friday WordPress Deal ➡️Elementor Pro.

Nov 21, 2017 - udemy.com - 12
Online Courses - Learn Anything, On Your Schedule | Udemy

Udemy is an online learning and teaching marketplace with over 55,000 courses and 15 million students. Learn programming, marketing, data science and more.

Nov 23, 2017 - newbornposing.com - 2
Newborn Poses Bundle – Newborn Posing

In this posing collection, I will show you step by step exactly what it takes to safely create 10 of my most requested newborn poses.

Nov 23, 2017 - kasiaborkow.pl - 8
Oferta | Must-Have Asystentka

Wybierz pakiet, który Cię interesuje i przejdź do zarezerwowania wstępnej konsultacji. W odpowiednie miejsce wpisz kod zniżkowy BLACKFRIDAY i gotowe. Zniżka znika w niedzielę o północy!

Nov 23, 2017 - themeforest.net - 4
50% Off Thanksgiving Sale 23-30 November on ThemeForest

Get these awesome newest WordPress themes at half-price for the whole Thanksgiving Week!

Nov 23, 2017 - ebookfriendly.com - 2
Explore 80 best Black Friday & Cyber Monday 2017 iPad, Kindle, and Fire deals

A curated list of the most attractive Black Friday & Cyber Monday 2017 deals on Kindle e-readers and services, Amazon Fire tablets and accessories, iPad, and other tech stuff.

Nov 23, 2017 - mamstartup.pl - 5
11 najciekawszych promocji na Black Friday i Cyber Monday od polskich spółek technologicznych - MamStartup

Black Friday i Cyber Monday to szansa na zrobienie tańszych zakupów w sklepach na całym świecie. Ten trend od kilku lat króluje też w Polsce i co ciekawe, nie tylko indywidualni klienci, ale także firmy mogą z tej okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także