Sekrety zielonych koktajli – recenzja ebooka

Często powtarza się jak mantrę, że to, co jesz, ma wpływ na Twoje zdrowie. Tylko nieliczni jednak mają na tyle determinacji, by rzeczywiście zainteresować się tym tematem i przekonać się, na ile jest to prawdziwe.

 

Małżeństwo weganów Marysia i Tomek Pabich, napisało ebooka pt. “Sekrety zielonych koktajli“, gdzie opisują swoje osobiste przeżycia związane z chorobą dziecka. Częste wizyty w szpitalu skłoniły ich do tego, by na nowo zbudować codzienne menu nie tylko dziecka, ale również własne. Jak się okazało, odniosło to ogromny skutek – cała rodzina przestała chorować.

 

Tomek i Marysia na co dzień są autorami popularnego bloga o zdrowiu www.jakzdrowozyc.pl, zawierającego mnóstwo wartościowych porad odnośnie diety wegańskiej, sportu, zdrowia oraz rozwoju osobistego. 

 

Ebook ten jest swego rodzaju zapisem ich doświadczeń i wiedzy, którą nabyli w procesie zmiany żywieniowej. Jest on również bogatym źródłem gotowych przepisów na zdrowe koktajle, które każdy może wykonać w prosty sposób.

 

Ebook przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby wzmocnić swój układ odpornościowy i tym samym lepiej się czuć i ładniej wyglądać, a także dla osób, które uprawiają sport lub chciałyby zmienić swoją wagę.

 

Jest to 97 stron poparte wiedzą w zakresie zawartości witamin, minerałów i innych ważnych związków zawartych w poszczególnych warzywach i owocach. Każdy rozdział dodatkowo zawiera na końcu krótkie podsumowanie, ułatwiające utrwalenie treści.

 

W ebooku znajdziesz m.in.:

 

  • informacje o tym, jak istotne są różne witaminy w Twoim organizmie oraz w jaki sposób je dostarczać
  • jakie wartościowe dodatki dostarczające m.in. żelazo, wapń i zdrowe tłuszcze możesz wrzucać do koktajli
  • porównanie różnych urządzeń do produkcji koktajli
  • różnice między sokami, a koktajlami
  • jak robić koktajle i jak dobierać poszczególne składniki, aby uzyskać największą wartość dla organizmu
  • jak myć warzywa i owoce by pozbyć się pestycydów
  • jak przekonać dzieci do picia
  • jak powinni dobierać koktajle sportowcy
  • jakie inne, mało znane owoce warto spróbować
  • jak zrobić mleko roślinne w domu


Żeby nie było tak całkiem pięknie – ebook oprawiony jest niestety w dość chaotyczną szatę graficzną, przynajmniej jak na moje poczucie estetyki – ale ja na co dzień pracuję przy projektach graficznych, więc jestem zboczona na tym punkcie.. 😉 Za to informacje zawarte w nim są naprawdę wartościowe i łatwo przyswajalne, napisane prostym i zrozumiałym językiem. Całość urozmaicona jest apetycznymi zdjęciami gotowych koktajli – aż ma się ochotę wstać zza biurka i zrobić sobie taki koktalj. Zdecydowanie ebook wart jest swojej ceny i będę go polecać dalej!

 

A ebooka możecie nabyć w cenie 34 złote TUTAJ

 

Foto: Marysia i Tomek Pabich

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także