Linki do sobotniej kawy #117

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   236 views

Linki do sobotniej kawy #117

Jul 06, 2018 - achmielewska.com - 18
Linkedin vs Facebook w biznesie - co lepsze?

Co jest lepsze dla biznesu Facebook czy Linkedin? Marka powinna komunikować się na Linkedinie czy może na FB? Linkedin vs Facebook w biznesie - co lepsze?

Jul 06, 2018 - artyscireklamy.pl - 35
Strona internetowa dla firmy. UWAGA 9/10 firm to olewa! | Artyści Reklamy

Strona internetowa dla firmy to forma reklamy swojej działalność. Wielu właścicieli firm z takim przekonaniem zleca przygotowanie strony internetowej. Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że przez stronę internetową nie trafiło do firmy nawet kilku klientów. Może w Twoim wypadku jest inaczej, ale niestety to właśnie z takim scenariuszem spotykam się najczęściej.

Jul 06, 2018 - michalgorecki.pl - 14
O blogerach, zasięgu, domach mediowych i mierzeniu influensu | Michał Górecki Blog

Po kolejnej akcji w której klient chciał koniecznie przeprowadzić współpracę na najbardziej zasięgowym z naszych trzech blogów – choć kompletnie niedopasowanym do akcji – postanowiłem napisać ten tekst. Ile jeszcze agencje i marketerzy będą brali pod uwagę tylko zasięg, nie zastanawiając się nad niczym więcej? Przecież to absurd. Piszę tez o tym, dlaczego winię w dużej mierze domy mediowe.

Jul 06, 2018 - dobrzenakreslone.pl - 12
From  zero to Brand Hero! - Dobrze nakreślone

Na polskim rynku najbardziej znani Brand Herosi to m.in.: Mały Głód (Danio), Serce i Rozum (Orange), Krowa Milka (Milka), Miś Plush (Plus) czy  Mr Hajs (Vivus). Przyglądając się tym postaciom, trzeba pamiętać, że firmowy Hero wcale nie musi być bohaterem w semantycznym słowa tego znaczeniu. Jego peleryna nie musi dumnie powiewać na wietrze, tak jak  całe zło świata nie musi spoczywać na jego barkach. Najważniejsze jest to,  by kreacja Bohatera była zgodna z wartościami i koncepcją marki. No dobrze, ale…

Jul 06, 2018 - foundr-com.cdn.ampproject.org - 7
How to Close a Deal With a Difficult Client: Get Even the Most Resistant Prospect to Say 'Yes'

Every consultant has been there. Your initial meetings with a prospective client went swimmingly, you sent over a stellar proposal, and then—dead silence.

Jul 06, 2018 - ceneo.pl - 2
POLECANA KSIĄŻKA NA LIPIEC: Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - od 31,88 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także