Linki do sobotniej kawy #119

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   1 votes   245 views

Linki do sobotniej kawy #119

Jul 19, 2018 - znakitowarowe-blog.pl - 5
Kolor jako znak towarowy. Czy przedsiębiorca może uzyskać monopol prawny na barwę?

Czy pojedynczy kolor można zarejestrować jako znak towarowy? Tak! Jednak Twoja firma raczej nie ma na to szans. Dowiedz się dlaczego tak jest.

Jul 14, 2018 - webfaces.pl - 15
Jul 18, 2018 - marketingibiznes.pl - 25
Grzegorz Miecznikowski: Spowiedź przedsiębiorcy, czyli jak przetrwać pierwszy rok działalności | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Jul 18, 2018 - callpage.pl - 17
Skuteczne generowanie leadów sprzedażowych w B2B - cz. 4

Jest to czwarta część artykułu, z którego dowiesz się czym są leady sprzedażowe, skąd się biorą i jak to wpływa na twoją sprzedaż.

Jul 19, 2018 - blog.betimes.pl - 34
3 banalne sposoby na promocję bloga - beTimes.pl : beTimes.pl

Jeśli jesteś na początku przygody z blogowaniem albo i już trochę dalej, to ma dla Ciebie kilka banalnych sposobów na promocję bloga.

Jul 20, 2018 - ceneo.pl - 6
POLECANA KSIĄŻKA NA LIPIEC: Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - od 31,88 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także