Linki do sobotniej kawy #118

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   1 votes   263 views

Linki do sobotniej kawy #118

Jul 13, 2018 - dioma.pl - 9
Czat na stronie internetowej firmy | Dioma

Dowiedz się w jaki sposób czat na stronie ułatwi Ci komunikację z klientem

Jul 11, 2018 - tech.wp.pl - 23
Wszystkie grzechy Linkedina. Motywacyjne brednie, spam i kuriozalne oferty - WP Tech

Biznesowy Facebook, przeznaczony dla poważnych osób, szukających partnerów w interesach lub ofert pracy. Tak w teorii wygląda Linkedin. Praktyka jest jednak bardziej ponura – masa coachingowych wywodów,

Jul 12, 2018 - klosinski.net - 14
Jak zacząć prowadzić własne szkolenia? – Jacek Kłosiński

Opowiem Ci ze szczegółami jaka była moja droga, czego się nauczyłem i jak możesz to wykorzystać. Będę otwarcie mówił o wszystkich tematach: zarobkach, promocji, logistyce itd. Można powiedzieć, że to podsumowanie mojej wiedzy z kilku lat.

Jul 12, 2018 - paniswojegoczasu.pl - 17
POLECANY PODCAST: PSC OD KUCHNI. ODCINEK NR 12: Jak nie bać się sprzedawać. Posłuchaj audiobooka o promocji i sprzeda...

Dzisiaj mam dla Ciebie nie lada gratkę!!!
Jak być może wiesz, w poniedziałek 9 lipca, startuje sprzedaż mojego e-booka “Promocja i sprzedaż w biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku”.
Z tej okazji wiele z Was pytało mnie, czy będzie można gdzieś zobaczyć fragment. I ja to rozumiem, bo umówmy się – nie wiadomo co ta Budzyńska spłodziła, nie? 🙂
A ponieważ e-book w czasie lipcowej promocji (bo w lipcu będzie miał niższą cenę) będzie miał bonus w postaci audiobooka, którego samodzielnie nagrałam, to mam dla Ciebie niespodziankę i pierwszej części audiobooka możesz wysłuchać właśnie w ramach dzisiejszego podcastu!!!
Generalnie cały e-book jest o tym, jak promować i sprzedawać swoje produkty, przedsięwzięcia, projekty itp, ale jego pierwsza część jest o tym, jak SIĘ NIE BAĆ SPRZEDAWAĆ!!!
To co? Gotowa?
Aha – i jak zwykle KONIECZNIE czekam na Twoją informację zwrotną!!!

Jul 13, 2018 - kasiapszonicka.pl - 20
Jak zaczynać? Perfekcyjnie czy szybko? - Kasia Pszonicka

Odwieczny problem każdego perfekcjonisty. A w dzisiejszych czasach, biznesów obecnych on-line, wystawionych na nieustanną ocenę, to problem prawie każdego. Zacząć od razu, ale bez dopracowanych szczegółów, czy odwlekać moment startu aż wszystko będzie wyglądało odpowiednio profesjonalnie? Oto jest pytanie. I niestety nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi.

Jul 13, 2018 - ceneo.pl - 6
POLECANA KSIĄŻKA NA LIPIEC: Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - od 31,88 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także