Linki do sobotniej kawy #86

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   330 views

Linki do sobotniej kawy #86

Sep 22, 2017 - arturjablonski.com - 12
Ile kosztuje reklama na Facebooku? - ArturJablonski.com

Jedno z pytań, które pada na każdym moim szkoleniu brzmi: ile kosztuje reklama na Facebooku. Nic dziwnego. Facebook nie pomaga zrozumieć zawiłości swojego systemu ani przewidzieć, z jakimi kwotami musimy się liczyć. Dlatego dziś wyjaśnię Ci jak ten system działa krok po kroku. 

Sep 22, 2017 - klosinski.net - 19
Trzy sposoby wyceniania własnej pracy

Moja przygoda z biznesem zaczęła się w liceum. Tworzyłem wtedy typowo hobbystycznie różne strony internetowe. Pewnego dnia znajoma zapytała mnie, czy nie przygotowałbym wizytówki online dla firmy jej taty, który oczywiście mi za to zapłaci.

Sep 22, 2017 - prakreacja.pl - 17
Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i freelancerów

Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się, czy dotyczy Cię minimalna stawka godzinowa i czy musisz prowadzić ewidencję czasu pracy.

Sep 22, 2017 - malawielkafirma.pl - 25
20 przyjaznych technik pozyskiwania klientów. Sprawdź!

Czy są sposoby na to, żeby nasze produkty lub usługi sprzedawały się bez problemu? Sprawdź 20 sposobów na pozyskanie klienta i zarabiaj!

Sep 22, 2017 - youtube.com - 15
Trendy w marketingu internetowym Maciej Budzich, Michał Sadowski, Jarosław Miszczak JungleWeb 2017

Maciej jest autorem bloga mediafun, pasjonatem i komentatorem nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi tec...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także