Linki do sobotniej kawy #26

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   516 views

Linki do sobotniej kawy #26

Jun 25, 2016 - blog.bidsketch.com - 8
Branding: How To Understand Its Importance To Your Revenue - Bidsketch

A while back, Bidsketch published a guide post on how to create branding proposals. It highlighted areas where you may be going wrong while drafting a proposal, and it also featured how you should vastly expand upon the language of

Jun 25, 2016 - lukaszkruszewski.pl - 10
Co wpływa na zainteresowanie Twoim ogłoszeniem? Analiza zachowań użytkownika - Łukasz Kruszewski

Przed Tobą morze soczystych faktów i wskazówki, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie co wpływa na zainteresowanie Twoim ogłoszeniem

Jun 25, 2016 - adreamerslife.pl - 9
TOP 10 WAKACYJNYCH DESTYNACJI DLA MILIONERA a dreamer's life

TOP 10 wakacyjnych destynacji dla milionera. Marzycielski wpis: luksusowe, prywatne wyspy, raj na ziemi, piękne plaże i drogie wakacje dla najbogatszych.

Jun 25, 2016 - nadiavstheworld.com - 75
Co do cholery zrobić ze swoim życiem? - Nadia vs. the World

Jak znaleźć życiową misję? Co zrobić ze swoim życiem? Miałam to szczęście odnaleźć swoję drogę i powiem wam jak...

Jun 25, 2016 - znakitowarowe-blog.pl - 7
Jak sprawdzić czy logo nie jest plagiatem? Prawnik radzi.

Zleciłeś stworzenie firmowego logo. Jak sprawdzić czy takie logo nie jest plagiatem? Przeczytaj jak zabezpieczyć się przed nierzetelnym grafikiem.

Jun 25, 2016 - nowymarketing.pl - 8
Lewandowski w reklamach - opinie ekspertów - NowyMarketing

W ostatnim czasie pojawiło się nadzwyczaj dużo reklam z Robertem Lewandowskim. Vistula, Nike, Gillette, Huawei, LOTOS, T-mobile, Head&Shoulders, piłkarz...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także