Escape Room – sposób na integrację firmy?

Artykuł sponsorowany

 

Nie samą pracą człowiek żyje, więc dzisiaj chciałam Ci opowiedzieć o ciekawym sposobie na spędzenie czasu ze znajomymi bądź kolegami z pracy… o ile mają mocne nerwy 🙂

 

Setki razy pewnie oglądałeś horrory, których fabuła opiera się na tym, że ktoś budzi się w zamkniętym pomieszczeniu bez okien i nie pamięta, jak się tam znalazł. Głos za ścianą mówi mu, że musi rozwiązać zagadkę, żeby się wydostać, inaczej zginie… A może kojarzysz taki motyw z gier komputerowych?

 

Wiesz, że możesz coś takiego przeżyć? Dodam jeszcze, że ze świadomością, że tak czy siak, wszystko skończy się happy endem. Pomyślałam, że niektórzy mogą się przestraszyć, więc to ważne, by ten happy end podkreślić 😉 Tzn. że wchodzi się tam na własne życzenie, a za ścianą nie czeka morderca tylko usługodawca, któremu płacisz za taką przygodę 🙂

 

Escape Room, bo o tym mowa to ostatnio bardzo popularna forma spędzania czasu i integracji z ludźmi. Można powiedzieć, że to taka offline’owa, zespołowa gra przygodowa. Polega na tym, że mamy do wyboru kilka różnych pokoi zagadek – w każdym z nich do rozwiązania są inne łamigłówki i każdy z nich posiada całkiem nietypowy wystrój i klimat. W określonym czasie, najczęściej jest to 45-60 minut, należy wykombinować, w jaki sposób wydostać się z pomieszczenia

 

Możesz poczuć nie tylko dreszcz grozy, ale trochę się pośmiać, czy odkryć drzemiące w Tobie pokłady kreatywności. Zagadki nie są zbyt trudne i wymagają odrobinę logicznego myślenia, ale jeśli Twojemu zespołowi nie uda się ich rozwiązać, w każdej chwili można poprosić organizatorów o pomoc.

 

Takim miejscem jest np. Captivity w centrum Warszawy.

 

Do wyboru mamy 3 pokoje: U-Boot, Gwiezdna wojna i Gry o Tron. Do pokoju wchodzi się w kilka, maksymalnie 6 osób. Całość trwa 45 minut.

 

Jeśli jesteś pracodawcą, a Twoi pracownicy rzadko mają okazję spędzić razem czas poza pracą, to serdecznie polecam taką formę integracji – poznają się lepiej i przeżyją fajną przygodę. Będzie można wykorzystać kompetencje na co dzień używane w rozwiązywaniu problemów firmy – być może niektóre przydadzą się przy wydostaniu się z pokoju. Jedna osoba bowiem jest świetnym liderem, inna szybko liczy w pamięci, a trzecia z kolei jest bardzo spostrzegawcza.

 

Po takim wieczorze i takim wysiłku kreatywnym, następny dzień w pracy powinien być pełen energii. Dodam jeszcze, że firma Captivity może zorganizować taką przygodę dla większej grupy osób w dowolnej, wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także