Linki do sobotniej kawy #27

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   199 views

Linki do sobotniej kawy #27

Jul 02, 2016 - blog.hubspot.com - 9
15 Hidden Snapchat Hacks & Features You'll Wish You Knew About Sooner

Here are 15 lesser-known tips and features in Snapchat that you may not know about, from live video chatting to "pinning" emojis to objects in videos.

Jul 02, 2016 - tyibiznes.com.pl - 8
Czy Twoje logo jest Twoje? - Anna Żmijewska

Czy Twoje logo jest Twoje? - Anna Żmijewska. Czy dopełniłaś wszelkich formalności i możesz spać spokojnie? A może to co uważasz za swoje nadal takie nie jest? Sprawdź!

Jul 02, 2016 - youtube.com - 8
Michał Szafrański - Jak dobrze żyć z bloga dzięki własnym projektom i strategicznym partnerom

Wystąpienie Michała Szafrańskiego (jakoszczedzacpieniadze.pl) na Blog Conference w Poznaniu w 2016. SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/yt-sprawny Sprawdź najnowsze ar...

Jul 02, 2016 - lighttheflame.co - 9
Startup Coffee: Jak pozyskać klientów zza granicy? - team flame.

Czerwcowe Startup Coffee za nami! W tym miesiącu spotkaliśmy się na 12 piętrze Zebra Tower, w sali konferencyjnej Business Link, na zaproszenie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Przed nami stanął temat wybrany przez społeczność AIP: jak pozyskać klientów zza granicy?

Jul 02, 2016 - klosinski.net - 9
Jak wykorzystać w biznesie opowiadanie historii

Dobra historia to już nie tylko stały punkt spotkań ze znajomymi. Storytelling na dobre wpisał się realia biznesowe. Zobacz dlaczego warto opowiadać historie i

Jul 02, 2016 - blog.ad3.eu - 10
Bezczelność potencjalnego klienta - Blogowanie na freelance

Zdjęcie na baner pochodzi z serwisu Fotolia.pl
Jakiś czas temu napisał do mnie pewien człowiek, nazwijmy go umownie Łukasz. Od samego początku walnął z grubej rury dziękując za zgłoszenie się do jego oferty w serwisie Oferia (podał nawet link).

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także