Linki do sobotniej kawy #28

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   184 views

Linki do sobotniej kawy #28

Jul 09, 2016 - youtube.com - 10
Michał Sadowski (Brand24) - 10 praktyk przyspieszających rozwój firmy / infoShare 2016

Michał Sadowski (Brand24) - 10 praktyk przyspieszających rozwój firmy The speech was given on 2016-05-19 at infoShare 2016 (Inspire Stage) in Gdańsk. http://...

Jul 09, 2016 - malawielkafirma.pl - 8
Finansowy ninja – Michał Szafrański uczy zarządzania pieniędzmi

Recenzja książki Finansowy ninja, w której Michał Szafrański uczy, jak oszczędzać i zarabiać pieniądze oraz jak nie dać się oszukać instytucjom finansowym.

Jul 09, 2016 - rahimblak.innpoland.pl - 9
Czy dodawać nieznajomych do znajomych na fejsie? Rzecz o Facebook Networkingu

Rahim Blak, blog w INNPoland.pl.

Jul 09, 2016 - ulalupinska.pl - 9
Najlepsze seriale na polskim Netflixie [AKTUALIZACJA] • Ula Łupińska

Jestem totalnie uzależniona od seriali! Spędzam przy nich mnóstwo czasu i co roku pochłaniam mnóstwo tytułów. Na dodatek ich oglądanie jest łatwiejsze, odkąd w styczniu 2016 do Polski wszedł Netflix.

Jul 09, 2016 - arturjablonski.com - 9
Jak określić grupę docelową? - ArturJablonski.com

Poznaj swoją grupę docelową. Oto szereg narzędzi, które ułatwiają zrozumienie jej zainteresowań i oczekiwań zarówno od oferty, jak i strony www. Sprawdź!

Jul 09, 2016 - lyrebird.pl - 11
Jak napisać call to action, które porwie tłumy | Lyrebird by They.pl | Social Media Agency

Jak to możliwe, że napisałeś świetny post, zebrałeś ocean lajków, a nikt ani nie podjął dyskusji, ani nie kliknął w link? Poznaj techniki, które sprawią, że

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także