Linki do sobotniej kawy #29

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   116 views

Linki do sobotniej kawy #29

Jul 16, 2016 - antyweb.pl - 4
"Palił" pieniądze z kredytu by pisać bloga, dziś na blogu zarabia miliony - AntyWeb

Kilka dni temu Michał Szafrański z bloga jakoszczedzacpieniadze.pl opowiadał na łamach AntywebTV o tym, jak wygląda w Polsce self-publishing książki, dziś mamy dla Was natomiast ciekawą rozmowę o świadomości i wiedzy finansowej Polaków. Przy okazji Michał opowiedział również swoją historię, jak powstał blog, jak rzucił etatową pracę i co tu dużo mówić – jak osiągnął sukces w internecie.

Jul 16, 2016 - designyourlife.pl - 4
Jak otworzyć sklep internetowy i legalnie sprzedawać w sieci? Moje doświadczenia - Design Your Life

Własny sklep internetowy marzył mi się właściwie od zawsze. Prowadzenie biznesu on-line, praca zdalna, możliwości zarabiania pieniędzy w sposób „na wyciągnięcie ręki” – tak… to naprawdę niesamowite! W pewnym sensie aż grzech z takich możliwości nie korzystać, aczkolwiek nie jest to z pewnością tryb pracy dla każdego.

Jul 16, 2016 - businessinsider.de - 5
People who always run late are more successful and creative

We scold people for being late. Instead, we should be intruiged: unpunctual people tend to live in their own world, and that's okay.

Jul 16, 2016 - youtube.com - 5
Zrób kurs online i go sprzedaj! - [Time for Business TV] odc.105

Time For Business TV to pierwsza w Polsce internetowa telewizja dla przedsiębiorczych kobiet... i nie tylko!

Jul 16, 2016 - arturjablonski.com - 4
Co publikować na fanpage'u firmy? Przykłady angażujących postów - ArturJablonski.com

Pomysły na posty na Facebooka. Gotowe rozwiązania, które możesz publikować na swoim fanpage'u i zdobywać uwagę odbiorców. Bierz i korzystaj!

Jul 16, 2016 - freshmail.pl - 5
[MEGAPORADNIK] Promocja w internecie - trendy, tricki i porady ekspertów

10 najważniejszych obszarów promocji w Internecie. Znajdziesz tu porady, trendy, najnowsze dane i wypowiedzi ekspertów.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także