Linki do sobotniej kawy #30

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   134 views

Linki do sobotniej kawy #30

Jul 23, 2016 - mamstartup.pl - 5
Większość naszych maili czy telefonów od klientów zaczyna się od słów: “Siemano, potrzebowałbym...” – Kazimierz Koza ...

Na nasze pytania dot. prowadzenia e-sklepu odpowiada dzisiaj Kazimierz Koza, który od wielu lat zajmuje się biurem obsługi klienta oraz social media jednego z największych w Polsce sklepów internetowych z odzieżą i muzyką związanych z hip hopem - unhuman.pl.

Jul 23, 2016 - saasgenius.com - 5
21 Actionable Growth Hacking Tactics for SaaS Companies

What you need right now is a quick way to introduce your SaaS to as many people as possible.

Jul 23, 2016 - ponitceariadny.pl - 4
Finanse firmowe - rozmowa z Michałem Szafrańskim

Podcast, w którym Michał daje konkretne wskazówki jak prowadzić finanse firmowe, oszczędzić na podatkach. Dzieli się też swoją drogą na szczyt blogosfery.

Jul 23, 2016 - rozliczaniepodnajmu.pl - 7
Jak zarabiać na podnajmie - historia sukcesu DobryNajem.pl
Jul 23, 2016 - gosiazimniak.pl - 6
Marketing na Facebooku: działasz naprawdę czy tylko ściemniasz? - Gosia Zimniak

Co zrobić, aby marketing na Facebooku był skuteczny i realizował biznesowe cele? Kilka porad, dzięki którym przeniesiesz działania na FB na wyższy poziom!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także