Linki do sobotniej kawy #31

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   115 views

Linki do sobotniej kawy #31

Jul 30, 2016 - mailpoet.com - 3
Newsletter Strategies for WordPress Consultants (And Their Clients) - MailPoet

Are you a WordPress Consultant? If you’re reading this newsletter, there’s a 1 in 4 chance that you are. According to our 2014 annual survey, about 25% of our users are WordPress consultants or freelancers. We don’t write for consultants as much as we should, but we’re working on it. (I promise!)

Jul 30, 2016 - mambiznes.pl - 4
Nastolatek pokazuje, jak bez dotacji robić biznes w internecie

Mimo, iż ma dopiero 18 lat to doświadczenie biznesowe ma większe niż niejeden twórca startupu. Pierwszą działalność właśnie z powodu młodego wieku zarejestrował na Mamę.

Jul 30, 2016 - youtube.com - 3
Unikaj sądów! | Jarosław Gwizdak | TEDxKatowiceSalon

15 mln. spraw rocznie i 10 tys. sędziów to obraz polskiego wymiaru sprawiedliwości. Jarosław Gwizdak - Prezes Sądu Rejonowego opisuje słabości sądów i pokazu...

Jul 30, 2016 - lifemanagerka.pl - 3
Poniedziałek freelancera - 3 lata freelancingu - LifeManagerka.pl

Nie mogę się nadziwić, że od momentu mojego odejścia z ostatniej pracy minęły już 3 lata. I choć to niewiarygodne po takim czasie – nadal zdarza mi się słyszeć to irytujące chyba większość freelancerów pytanie: „A nie myślałaś, żeby iść do normalnej pracy?”. 

Jul 30, 2016 - arturjablonski.com - 3
Narzędzia dla blogerów - ArturJablonski.com

Jak promować swojego bloga? Jak dotrzeć do czytelników? Oto narzędzia dla blogerów, które w tym pomogą. Przeczytaj i wdróż je u siebie!

Jul 30, 2016 - marketingibiznes.pl - 3
Wywiad z Agnieszką Skupieńską (biznesoweinfo.pl) o selfpublishingu

Trudno to w tej chwili ocenić, bo książkę wydałam zaledwie miesiąc temu, więc za wcześnie na wyciąganie wniosków. Na pewno wydanie książki daje dużą satysfakcję i sporo uczy, bo self-publisher za cały proces wydawniczy odpowiedzialny jest sam.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także