Linki do sobotniej kawy #81

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   135 views

Linki do sobotniej kawy #81

Aug 19, 2017 - klosinski.net - 6
Jak skupić się na jednym zadaniu? 6 sposobów na koncentrację – Jacek Kłosiński

Na pewno znasz to uczucie kiedy siadasz do pracy, ale co chwilę rozprasza Cię jakieś powiadomienie, hałas albo kolega z biurka obok.

Aug 19, 2017 - polszczyzna.pl - 5
Dlaczego w e-mailach nie wypada się witać?

Czy forma „dzień dobry” sprawdzi się, jeśli odbiorca odczyta wiadomość w środku nocy? Omawiamy formy grzecznościowe w e-mailach...

Aug 19, 2017 - nowymarketing.pl - 0
Nie taki bot straszny… jak go programują - NowyMarketing

O botach znów zrobiło się głośno, kiedy pojawiła się ich nowa funkcja: odpowiadanie na komentarze. Jednak, zacznijmy od początku.

Aug 19, 2017 - rysujefejsbuki.pl - 4
Social media - kogo obserwować?

Widziałem już wiele zestawień pt. "kogo warto obserwować". Postanowiłem zebrać wszystko z Polski w jednym miejscu (jeśli według Ciebie coś przeoczyłem, to

Aug 19, 2017 - sprawnymarketing.pl - 2
Analityka internetowa dla marketerów - 11 najważniejszych trednów

Jak wykorzystywać narzędzia analityczne oraz usprawniać procesy zbierania i przetwarzania informacji? Szymon Słowik przedstawił 11 najważniejszych trendów..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także