Linki do sobotniej kawy #82

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   129 views

Linki do sobotniej kawy #82

Aug 26, 2017 - liczysiewynik.pl - 2
Chcesz lepiej obsługiwać klientów? Szybko skopiuj te pomysły! | Liczy się Wynik

Niedostateczna obsługa klienta może powodować w firmach straty sięgające nawet 338,5 miliarda dolarów rocznie — tak rzecze raport “The Cost of Poor Customer Service: The Economic Impact of the Customer Experience and Engagement” (2010).

Aug 26, 2017 - facebook.com - 2
Rahim Blak

W social mediach najpierw byli ludzie, dopiero potem firmy, dlatego przedstawiam Wam 5 strategii wykorzystania profilu osobowego w biznesie. I ❤️ Social...

Aug 26, 2017 - salaterka.pl - 2
Czy grzyby są zdrowe? - salaterka

Pewnie nie raz słyszeliście, że grzyby nie mają wartości odżywczych. Że są smaczne, ale nic poza tym. Mam dla Was dobrą wiadomość – grzyby oprócz smaku, mają również w bród wartości, nawet więcej niż większość warzyw!

Aug 26, 2017 - theowner.co - 1
Co jeśli bliscy nie wspierają... Może mają rację? - The Owner & Co.

W idealnym świecie szanowalibyśmy się niezależnie od poglądów, wspieralibyśmy się niezależnie od celu, tylko dlatego, że ktoś nas potrzebuje i pomagalibyśmy sobie z potrzeby serca. Niestety. idealny świat nie istnieje.

Aug 26, 2017 - tosieoplaca.pl - 0
Czy da się połączyć pracę w domu i opiekę nad dzieckiem? Historie 5 matek-freelancerek - To się opłaca!

Gdy nie ma się dzieci, wydaje się człowiekowi, że urlop macierzyński wygląda tak: wstajesz rano, przewiniesz i nakarmisz dziecko, potem dziecko śpi (jak jest malutkie) albo trzeba się z nim pobawić (jak jest ciut większe). Potem znowu karmienie i znowu dziecko śpi. Potem jakiś spacer, pranie i znowu dziecko śpi, ewentualnie trochę się bawi. W czasie tych drzemek jest sporo czasu na pracę przecież! No a po południu wraca z pracy tata dziecka (na ogół) i może się nim zająć przez godzinę czy dwie, jak już odpocznie po robocie. Toż to kolejne godziny na pracę!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także